Czas czytania: 2 minuty

Pełne usta to marzenie każdej kobiety. Za pomocą sprytnych trików możemy wydobyć ich naturalne piękno i kształt.

Masuj

Możemy do tego użyć szczoteczki do zębów z miękkim włosiem, usta masujemy ruchami kolistymi, dzięki temu wygładzą się i będą lepiej ukrwione. Po masażu posmaruj usta miodem bądź pomadką nawilżającą. Masaż możemy także wykonać za pomocą peelingu np. z cukru. Efekt będzie podobny jak w przypadku masażu szczoteczką. Kolejnym sposobem jest masaż ostrą papryką bądź cynamonem, ich działanie rozgrzewające uwydatni nasze usta i optycznie je powiększy.

Nawilżaj

Usta są często narażone na trudne zjawiska atmosferyczne; wiatr, mróz, słońce wysuszają je i tworzą nieestetyczne pęknięcia. Pamiętaj o regularnym nawilżaniu ust, na rynku jest wiele dostępnych preparatów do ust z kwasem hialuronowym czy mentolem dzięki którym nasze usta będą soczyście kuszące.

kreska

Maluj

Usta nabiorą odpowiedniego kształtu i proporcji po obrysowaniu ich kredką nieco jaśniejszą od koloru szminki. Możemy delikatnie wyjechać za kontur ust aby je naturalnie podkreślić i uwypuklić. Usta możemy wypełnić po środku błyszczykiem dzięki czemu uzyskamy dodatkową głębie. Aby subtelnie podkreślić kształt ust wypełnij łuk kupidyna bronzerem.  Używaj jasnych odcieni szminek ( o jeden bądź dwa tony ciemniejsze od twojej skóry) usta dzięki temu będą wyglądać na pełniejsze.

steczka