Czas czytania: < 1 minute

Cleanic jest jedną z wiodących marek oferujących szeroką gamę delikatnych produktów do codziennej pielęgnacji i higieny. Firma ta znana jest ze swojej wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkty marki Cleanic od lat cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów ze względu na swoje wysokie standardy jakościowe i bezpieczeństwo dla skóry. Firma ta przykłada wielką wagę do dbałości o zdrowie i dobro swoich klientów, dlatego wszystkie produkty są starannie testowane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Dodatkowo, firma Cleanic dba również o ochronę środowiska naturalnego, dlatego stosuje ekologiczne rozwiązania w procesie produkcji swoich wyrobów.

Loteria marki Cleanic

Aby wziąć udział w loterii marki Cleanic, należy spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze, konieczne jest zakupienie dwóch dowolnych produktów tej marki. Po dokonaniu zakupu, należy zachować paragon i zarejestrować go na specjalnej stronie internetowej dedykowanej loterii. Po rejestracji paragonu, można już brać udział w losowaniach codziennych nagród oraz mieć szansę wygrania głównej nagrody – Skutera Junak.

Ogólne założenia loterii:

1. Kup 2 dowolne produkty marki Cleanic.

2. Zarejestruj paragon na www.cleanicloteria.pl.

3. Graj o wspaniałe nagrody!

Do wygrania codziennie 500 zł, a w finale 3x Skuter Junak.

Termin trwania loterii: 17.06-31.08.2024 r.