Czas czytania: 2 minuty

Zakwaszenie włosów to zabieg przywracający im naturalną kwasowość. Aby zakwasić włosy, należy stosować odpowiednie kosmetyki, zapewniające kwaśne pH włosów i skóry głowy. Szczególnie polecany po farbowaniu, dekoloryzacji, rozjaśnianiu, ponieważ te zabiegi mocno ingerują w strukturę włosa, rozchylając jego łuski.
 
Szampon marki REVOSS Professional COLOR o niskim, kwasowym pH, dokładnie oczyszcza skórę głowy i włosy, jednocześnie chroniąc pigmenty przed wypłukaniem się z włosów. Dzięki specjalnej kwasowej formule dba o optymalne nawilżenie włosów i ich intensywny kolor. W rezultacie włosy są miękkie i gładkie, nie elektryzują się, a ich kolor jest głęboki i długotrwały. Formuła z ekstraktami z papai i marakui chroni również trwałość koloru włosów przed
niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

REVOSS, Color, szampon do włosów farbowanych, chroniący kolor, 900 ml | Drogeria Rossmann.pl

Maska zakwaszająca REVOSS Professional COLOR przeznaczona jest do włosów farbowanych lub po innych alkalicznych zabiegach fryzjerskich. Doskonale zamyka łuski włosów, stabilizuje kolor w ich wnętrzu oraz skutecznie ułatwia ich rozczesywanie. Domknięcie łusek włosa powoduje, że włosy są gładkie, miękkie, sprężyste i pełne blasku, a ich kolor intensywny i lśniący. Formuła z ekstraktami z papai i marakui oraz olejem z orzechów macadamia wzmacnia włosy i nadaje im zdrowy wygląd, dodaje fryzurze sprężystości i elastyczności oraz zapewnia włosom odporność na uszkodzenia mechaniczne.

REVOSS, Color, maska do włosów farbowanych, chroniąca kolor, 900 ml | Drogeria Rossmann.pl 

Marka REVOSS Professional dostępna w drogeriach ROSSMANN. W dniach 16 – 30 czerwca dostępna w promocyjnych cenach.

Źródło: Materiały prasowe