Czas czytania: < 1 minute

Wybór salonu fryzjerskiego często wiąże się z obawami. Le Grand Salon to salon fryzjerski w którym styliści fryzur zapewniają fachowe doradztwo w zakresie odpowiedniego uczesania, zabiegów, strzyżenia i koloru. Każda usługa wykonywana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Styliści korzystają z kosmetyków najwyższej jakości, mając na uwadze kondycję oraz wzmocnienie Twoich włosów. 

Czym się wyróżniają salony fryzjerskie Le Grand Salon?

Przede wszystkim kreatywnym spojrzeniem na rzemiosło fryzjerskie. Bez wątpienia ważną kwestią jest także przyjazna i miła atmosfera z komunikacją, która zapewnia, że obie strony zyskują zadowolenie z wykonywanej usługi. Pracujemy na najlepszym sprzęcie i korzystamy z kosmetyków uznanych marek. Nasi styliści to mistrzowie fryzjerstwa z długoletnim doświadczeniem. Dodatkowo cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w szkoleniach i podążają za nowinkami ze świata fryzjerstwa. Zapewniamy znajomość modnych technik koloryzacji: colpi di sole, sombre, bronde, babylights oraz bezpieczne formuły farb do koloryzacji. Wyróżniają nas również korzystne ceny i dogodne lokalizacje. Oferujemy również strzyżenie dzieci, nasi styliści wykazują się anielską cierpliwością i świetnym bezstresowym podejściem do małych klientów.  Na zakończenie warto dodać, że parzymy wyśmienitą kawę, puszczamy przyjemną muzykę i dbamy o komfort i relaks podczas naszych usług.

Oferta salonów fryzjerskich Le Grand Salon

Profesjonalne salony fryzjerskie Le Grand Salon oprócz tradycyjnych technik i metod strzyżenia oferują zabieg przedłużania włosów. Ta usługa pozwala szybko i wygodnie nadać fryzurze długości i objętości. Wykonujemy przedłużanie metodą kanapkową (Hair Extensions) oraz metodą łączeń keratynowych. Świadczymy również usługi ściągania włosów. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi pielęgnacyjne, które wzmacniają i regenerują strukturę włosów m.in botox, nanoplastia, keratynowe prostowanie, Fibre Clinix, Fibre Plex oraz Authentic Beauty Concept.

Nasze salony fryzjerskie znajdują się w Poznaniu i Wrocławiu. 

Zapraszamy, zarezerwuj wizytę już dziś. Twój wizerunek ma dla nas największe znaczenie.