Czas czytania: < 1 minute

Wiosną skóra naszych ust może być bardziej podatna na wysuszenie i pękanie z powodu zmieniających się warunków atmosferycznych. Dlatego też warto zadbać o odpowiednie nawilżenie. Pomadki do ust zawierają składniki nawilżające, które chronią nasze usta przed przedwczesnym starzeniem się i utratą elastyczności. Masło shea, olej z nasion bawełny czy słonecznika zapewniają naszym ustom nie tylko piękny wygląd, ale również odżywienie i nawilżenie. Składniki te możemy znaleźć w nowych pomadkach do ust od Seohora Collection. 

Pomadka do ust o naturalnym połysku ABOUT THAT SHINE łączy intensywny blask z niesamowitą zdolnością odbijania światła. Błyszcząca pomadka do ust jest nasycona pigmentami. Nałożona warstwa tworzy niepowtarzalne srebrne refleksy. Odbijają światło intensywniej niż zwykłe pomadki opalizujące czy perłowe, tworząc powalający „crystal effect”. Usta przepełnione blaskiem przyciągają światło pod każdym kątem.
Dostępna w 20 odcieniach.

Cena: 65 zł

Konsystencja balsamu sprawia, że pomadka jest łatwa w aplikacji i nie wysusza ust. Nie zostawia klejącego filmu. Nawilża usta przez 12 godzin. 

Odcienie takie jak róż, brzoskwinia czy delikatne odcienie pomarańczy sprawią, że nasz makijaż będzie wyjątkowo naturalny i świeży.