Czas czytania: 3 minuty
Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w makijażu i pielęgnacji, skorzystać z wielu bezpłatnych usług i przetestować nowości marek takich jak Haus Labs czy Glow Recipe, nie może zabraknąć Cię na wiosennym Sephora Trend Report. Sprawdź, co dokładnie czekać będzie na Ciebie na miejscu. 
 
3-dniowe, otwarte dla wszystkich fanów piękna i trendów wydarzenie, organizowane przez sieć perfumerii Sephora, to doskonała okazja do tego, by przygotować się do świeżo rozpoczętego sezonu wiosennego, odkryć i przetestować na sobie hot marki i ich produkty. To też czas, by zainspirować się podczas spotkań face to face z osobowościami świata beauty social mediów, ekspertami pielęgnacji i makijażu. Sephora Trend Report to też okazja do zabawy, zdobycia kosmetycznych niespodzianek lub otrzymania prezentów do zakupów od partnerskich marek takich jak np: FentyGivenchyHourglassLancomeSisleyRare Beauty i YSL.

Wypróbuj makijaż w jednym z hot trendów wiosny’24

Podczas Sephora Trend Report w strefie Makeup Lab wraz z ekspertami Sephora bezpłatnie przetestujesz najgorętsze trendy w makijażu i hot markami takimi jak: Rare beautyr.e.m., Milk make up oraz Sephora Collection. Może któryś z nich towarzyszyć będzie Ci tej wiosny?
  • Ballerina skin – odkryj delikatność i elegancję makijażu w klimacie Balletcore! Inspirujące połączenie subtelnych odcieni pudrowego różu i różnorodnych tekstur, które podkreślają naturalne piękno i grację
  • Pop of eye color – wiosna to kolor! Postaw na kolorowy eyeliner w ulubionym odcieniu. Podkreśl kolor na górnej powiece, dodaj do tego wyraziste rzęsy i przyciągnij uwagę swoim spojrzeniem.
  • Monochromatic brown look – podążaj śladami lat 90-tych i odkryj nową erę elegancji! Dodaj odrobinę retro do swojego wyglądu eksperymentując z ciepłymi tonami brązu, które zawsze będą kultowe i ponadczasowe.
 
 
 
 
 
 

Strefy pełne bezpłatnych beauty usług, które pokocha Twoja skóra i włosy!

  • Fragrance Lab, w którym poznasz zapachy na nowy sezon m.in. od marek: LoeweCarolina HerreraLancome i YSL oraz skorzystasz z wirtualnej podróży zapachowej przy pomocy okularów VR.
  • Skincare Lab, gdzie dowiesz się więcej o takich trendach jak Skin Streaming czy Neuro Glow i skorzystasz z bezpłatnej analizy stanu skóry Skin Diagnosis. 
  • Hair Lab – tu sprawdzisz kondycję stanu swojej skóry i włosów, ale skorzystasz też z bezpłatnych usług stylistów, którzy stworzą dla Ciebie wyjątkową fryzurę w trendach sezonu: High shine hairCool girl vawes lub 90’s blow out.
Masterclassy z topowymi ekspertkami ze świata beauty
 
Pełne wiedzy i inspiracji z zakresu pielęgnacji i makijażu masterclassy odbywać będą się każdego dnia. Na odwiedzających Sephora Trend Report czekają spotkania z Martyną Grzenkowicz (@peachee.me)Alicją Śliwowską (@dr_scura)Weroniką Białek (@veronikabialek)Dominiką Krzyszkowską (@krzyszkowska)Karoliną Sobańską (@karolinasobanska) Dominiką Chrościelską (@mikachr). Podczas 3 dni wydarzenia swoje masterclass poprowadzą również znakomici eksperci parterskich Sephora Trend Report: Charlotte Tilbury, Estee Lauder, Hourglass, Lancome, Tarte, Makeup by Mario, Rare Beauty i YSL.
Dokładne dni i godziny ich masterclass znajdziesz na sephora.pl.
 
Sephora Trend Report to też angażująca zabawa, w której odwiedzając każdą ze stref i korzystając z jej usług, zbierzesz pieczątki, by przy wyjściu wymienić je na bezpłatne prezenty od partnerskich marek.
Więcej informacji o Sephora Trend Report:  https://www.sephora.pl/sephora-trend-report.html  
Do zobaczenia!
 
Źródło: Materiały prasowe