Czas czytania: 4 minuty

Linia Cleanic Naturals rewolucją w holistycznym podejściu do higieny kobiecej

Kiedy rozmawiamy o trosce o higienie kobiecej, niezaprzeczalnie istotne są bezpieczeństwo i komfort. Cleanic idzie krok dalej, wprowadzając najnowszą linię produktów do higieny, Cleanic Naturals. Kampania #MocHigienyZNatury wspiera lunch innowacyjnej serii, która zawiera włókna lnu i konopi posiadające udowodnioną badaniami redukcję poziomu bakterii 1 , dzięki czemu produkty wykazują działanie prozdrowotne. W 100% naturalne produkty są hipoalergiczne i delikatne dla skóry, a także przyjazne dla środowiska. Wykorzystując nowoczesne technologie marka oferuje kompleksową i wyjątkową opiekę opartą na mocy naturalnych składników, która wyróżnia się na rynku. Cleanic Naturals to wyjątkowa higiena każdego dnia.

Naturals Hemp: czułość z wyjątkową ochroną

Działanie oczyszczające i redukujące poziom bakterii to kluczowe cechy linii Naturals Hemp. To nie tylko czystość, ale przede wszystkim prozdrowotność. Czasy, gdy dostępne były tylko standardowe produkty, powoli odchodzą do przeszłości. Teraz możemy cieszyć się innowacyjnymi rozwiązaniami, które łączą w sobie hipoalergiczność, delikatność dla ciała oraz dbałość o Ziemię, gdyż wszystkie produkty Cleanic Naturals posiadają certyfikat Vegan. Pierwsza na polskim rynku seria produktów higienicznych z włóknami konopi składa się z podpasek i wkładek higienicznych, chusteczek do higieny intymnej, płatków kosmetycznych oraz patyczków higienicznych. W skład warstwy chłonnej podpasek wchodzą włókna konopi zapewniające potwierdzoną badaniami redukcję poziomu bakterii2 . Wkładki higieniczne to ultracienka ochrona codzienna, a chusteczki, dzięki właściwościom łagodzącym podrażnienia, wspierają intymny mikrobiom. Hipoalergiczne płatki oraz patyczki to natomiast gwarancja skuteczności, nawet w przypadku skóry wrażliwej. Sztruksowa strona płatka usuwa zanieczyszczenia dając efekt peelingu, a strona bawełniana doskonale nadaje się do delikatnego oczyszczania okolic oczu. Biodegradowalne papierowe patyczki zasługują na uwagę ze względu na nasączenie olejem konopnym o dodatkowym działaniu łagodzącym.

Najważniejszą zaletą produktów z linii Naturals Hemp jest udokumentowana redukcja poziomu bakterii3 . Badania laboratoryjne wykazały, że włókna konopi zawarte w produktach Naturals Hemp skutecznie redukują liczbę bakterii, co przekłada się na wyjątkową higienę. To nie tylko poczucie 1 Badania wykonane w Laboratorium Biodegradacji i Badań Mikrobiologicznych Łódzkiego Instytutu Technologicznego Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ na zlecenie Harper Hygienics S.A. 2 na podstawie wyników badań laboratoryjnych 3 na podstawie wyników badań laboratoryjnych świeżości, ale także pewność, że chronisz się przed potencjalnymi zagrożeniami – tłumaczy Piotr Galas, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju oraz Jakości Harper Hygienics S.A. – Co więcej, 90% badanych potwierdziło wysoką absorbcję charakteryzującą podpaski, a aż 95% skuteczną ochronę bielizny4 .

Naturals Virgin Cotton: moc bawełny opatrzona certyfikatem

Seria Naturals Virgin Cotton to kolejna propozycja, która zadowoli świadomych konsumentów. Linia składa się z płatków kosmetycznych do codziennego oczyszczania oraz patyczków higienicznych. Dlaczego warto się nią zainteresować? To proste – te produkty łączą w sobie kilka kluczowych cech, które z pewnością docenią klienci wybierający odpowiedzialnie. Rezygnacja z wszelkich form eksploatacji zwierząt przy produkcji i postawienie na składniki pochodzenia roślinnego to wyróżnik charakteryzujący nie tylko Virgin Cotton, ale całą serię Cleanic Naturals. Płatki wykonane zostały z wysokiej jakości niebielonej bawełny, co znajduje odzwierciedlenie w ich naturalnym, kremowym kolorze. Jeśli chodzi o biodegradowalne patyczki, ich główka równieżstworzona jest w 100% z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny organicznej pochodzącej z kontrolowanych upraw, na których nie stosuje się pestycydów i nawozów sztucznych. Przyjazne dla środowiska opakowania produktów w pełni nadają się do recyklingu.

Naturals Linen: zrównoważona praktyka w świecie pielęgnacji

Płatki kosmetyczne Linen reprezentują unikalność na rynku kosmetycznym. Jako pierwsze produkty tego rodzaju zawierają len najwyższej jakości. Płatki łączą w sobie certyfikowaną bawełnę oraz włókna lnu zapewniając niezrównaną wytrzymałość. Oznacza to, że klienci mogą cieszyć się produktami nie obawiając się o rozwarstwienia czy uszkodzenia. Ich hipoalergiczne właściwości sprawiają, że doskonale nadają się do pielęgnacji wrażliwej skóry.

Nie zapominamy także o planecie. Opakowania produktów zostały zaprojektowane z myślą o pełnym recyklingu, co podkreśla nasze zaangażowanie w zrównoważoną praktykę biznesową. Jesteśmy dumni zfaktu,że możemy zaoferować produkty, które nie tylko spełniają potrzeby naszych klientów, ale także przyczyniają się do ochrony środowiska – podkreśla Piotr Galas, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju oraz Jakości Harper Hygienics S.A.

Moc Cleanic Naturals: wyjątkowa higiena każdego dnia!

Najnowsza oferta Cleanic to doskonały wybór dla tych, którym zależy na hipoalergiczności, delikatności dla skóry, działaniu oczyszczającym i odpowiedzialnym stosunku do ekologii. Cleanic Naturals Hemp 4 Badania wykonane w Laboratorium Biodegradacji i Badań Mikrobiologicznych Łódzkiego Instytutu Technologicznego Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ na zlecenie Harper Hygienics S.A. i Linen to jedyne na rynku serie, które oferują korzyści prozdrowotne. Unikalność rozwiązań produktowych marki polega na zastosowaniu technologii łączącej nowoczesność iświadome podejście do pielęgnacji. Surowce wykorzystane w produkcji środków higienicznych, oparte na włóknach lnu, konopi i bawełny, stanowią atrakcyjną ofertę dla klientek zainteresowanych zakupami zrównoważonymi. Rewolucja w higienie kobiecej już się zaczęła, a dzięki Cleanic Naturals łatwiej być jej częścią. Powrót do natury to teraz także powrót do świadomości – dbając o siebie możemy dbać o środowisko jednocześnie.

1. Badania wykonane w Laboratorium Biodegradacji i Badań Mikrobiologicznych Łódzkiego Instytutu
Technologicznego Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ na zlecenie Harper Hygienics S.A.
2. na podstawie wyników badań laboratoryjnych
3. na podstawie wyników badań laboratoryjnych
4. Badania wykonane w Laboratorium Biodegradacji i Badań Mikrobiologicznych Łódzkiego Instytutu
Technologicznego Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ na zlecenie Harper Hygienics S.A.

Produkty linii Cleanic Naturals to innowacyjna technologia opierająca się przede wszystkim na właściwościach włókien lnu i konopi, które zapewnia oczyszczające, a wręcz redukujące bakterie działanie. Seria Naturals charakteryzuje się hipoalergicznością i delikatnością dla skóry. Dzięki wykorzystaniu tylko naturalnych składników takich jak bawełna, len czy konopie produkty gwarantują utrzymanie maksymalnej świeżości i czystości zapewniając wyjątkową higienę każdego dnia.

Linia Cleanic Naturals Hemp to duża wytrzymałość dzięki włóknom lnu wykorzystanym do jej produkcji oraz hipoalergiczne właściwości. Na wyjątkowość produktów składa się m.in. warstwa wierzchnia składająca się w 100% z bawełny organicznej oraz warstwa chłonna stworzona z włókien konopi i bawełny, która zapewnia redukcję bakterii 5 udowodnioną badaniami laboratoryjnymi. Cleanic Naturals Hemp to połączenie unikalnej technologii z prozdrowotnym działaniem składników prosto z natury. Przetestowane ginekologicznie artykuły gwarantują holistyczne podejście do higieny kobiecej.

Źródło: Materiały prasowe