Czas czytania: < 1 minute

Męczy cię ciągłe zmęczenie? Jesteś rozdrażniona i brak ci energii? Wypróbuj lecznicze działanie aromaterapii. Ta niezawodna metoda pozwoli ci się zrelaksować, będziesz pogodniejsza i pełna energii.

Pachnąca poduszka

Gdy masz problemy ze snem, wypróbuj ziołowej poduszki rośliny wytwarzają olejki eteryczne, które silnie oddziałują na człowieka, są także wykorzystywane w leczeniu wielu schorzeń. Ziołowe poduszki są zazwyczaj wypełnione łuską gryczaną z dodatkiem wybranych ziół może być to lawenda, chmiel bądź np. melisa. Poduszki świetnie łagodzą napięcie, ułatwiają zasypianie oraz łagodzą bóle głowy i migreny.

Wypróbuj zapachowych wosków

Pachnące woski to hit ostatnich miesięcy, wybór ich zapachu jest ogromny. Zamiast przewracać się wieczorem z boku na bok i liczyć barany sięgnij po kominek w którym rozpalisz wybrany zapach. Delikatna woń, która otuli cały dom pozwoli ci spokojnie zasnąć.

Portrait of an autumn woman lying over leaves and smiling

Dodaj sobie energii zapachem

Rano ciężko ci wstać z łóżka? Przestawiasz zegarek o kolejne minuty, po czym spóźniasz się do pracy? Po przebudzeniu spryskaj swoje ciało mgiełką różaną, ta nuta poprawi ci natychmiast nastrój oraz zachęci do działania.