Czas czytania: 2 minuty

Kombucha to sfermentowana, słodka, czarna herbata, znana w starożytnej chińskiej literaturze jako „lek na zdrowie i nieśmiertelność”, zawierająca bogactwo witamin, aminokwasów i kwasów organicznych. Pomaga chronić skórę przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz poprzez swoje silne działanie antyoksydacyjne zapewnia jej elastyczność i witalność.

Wysoka koncentracja składników aktywnych w linii PureHeals Black Tea Kombucha: ekstrakt z czarnej herbaty, filtrat produktów fermentacji drożdży, hydrolat z kwiatów lotosu gwarantują piękno, zdrowy blask, równowagę hydrolipidową i ukojenie skóry mieszanej i normalnej. 

W skład linii PureHeals Black Tea Kombucha wchodzą:

Pianka oczyszczająca do mycia twarzy, która również nawilża i odświeża skórę, delikatnie złuszcza martwy naskórek i rozjaśnia koloryt skóry. Zawiera kommuchę, ekstrakt z kwiatu lotosu, ekstrakt z papai, olej z liści drzewa herbacianego i 3 rodzaje kwasu hialuronowego.

Pureheals Black Tea Kombucha oczyszczająca pianka do twarzy, 100 ml | hebe.pl

Wygładzająco-rozświetlający tonik do twarzy zawierający kompleks składników fermentowanych (Kombucha, Hydrolat z kwiatów lotosu), który detoksykuje skórę i dostarcza jej skuteczne, roślinne składniki pielęgnacyjne, które zmniejszają zaczerwienienia skóry i ujednolicają jej koloryt.

Pureheals Black Tea Kombucha wygładzająco-rozświetlający tonik do twarzy, 125 ml | hebe.pl

Nawilżająco-odmładzająca ampułka do twarzy. Silnie nawilżająca formuła (Kombucha 61%, hydrolat kwiatu lotosu 11%, rozmaryn, alantoina) tworzy na powierzchni skóry niewyczuwalny film zabezpieczający ją przed przesuszaniem. Idealna do skóry szorstkiej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności. Skoncentrowane ampułki PureHeals to bestsellery tej marki.

Pureheals Black Tea Kombucha odmładzająca ampułka do twarzy, 30 ml | hebe.pl

Uelastyczniająco-nawilżający krem do twarzy. Dostarcza skórze składniki aktywne pochodzące ze sfermentowanych surowców roślinnych (kombucha, kwiat lotosu, olejek z róży bułgarskiej). Wykorzystuje także pozyskiwane z oliwek emulsyfikatory, formując warstwę podobną do naturalnej dla ludzkiej skóry podwójnej warstwy lamelarnej, w wyniku czego redukuje transepidermalną utratę wody.

Pureheals Black Tea Kombucha uelastyczniająco-nawilżający krem do twarzy z kombuchą, 50 ml | hebe.pl

Źródło: Materiały prasowe