Czas czytania: 2 minuty

Wiatr, ogrzewanie, zmienne temperatury, to wszystko wpływa na kondycję farbowanych i rozjaśnianych włosów. Zima to dla nich wymagający okres, dlatego potrzebują one dodatkowej troski oraz ochrony. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrana pielęgnacja. Jakie kosmetyki wybrać do włosów po zabiegach koloryzacyjnych? Seria Acid Balance Stapiz to strzał w dziesiątkę.

  • to linia o kwaśnym pH;
  • zawiera ekstrakty owocowe, które idealnie zakwaszają włosy,dzięki czemu następuje zamknięcie łuski;
  • to doskonała ochrona intensywności i głębi koloru;

Szampon Acid Balance
Szampon przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Nowoczesna receptura szamponu umożliwia zamknięcie łuski włosa, dzięki czemu włosy uzyskują intensywny kolor, który utrzymuje się jeszcze dłużej. Pozwala uzyskać efekt zdrowych, pełnych blasku i świeżości włosów. Zawarta w nim allantoina i gliceryna dbają o doskonałe nawilżenie skóry głowy.

Maska Acid Balance
Maska do włosów o kwaśnym pH, polecana do profesjonalnej pielęgnacji włosów po zabiegach farbowania. Dzięki unikalnemu składowi, stanowi doskonałą pielęgnację oraz ochronę intensywności koloru. Zawiera proteiny jedwabiu, które wnikają do wnętrza włosa i dostarczają niezbędnych składników odżywczych. Zastosowany w Masce Acid Balance filtr tworzy na powierzchni włosa równomierną błonę chroniącą włosy przed promieniowaniem UV.

Emulsja Acid Balance
Emulsja zakwaszająca z serii Acid Balance o kwaśnym pH, zalecana jest do pielęgnacji włosów po profesjonalnych zabiegach koloryzacyjnych. Zawiera ekstrakty owocowe, które domykają łuskę włosa, tym samym chroniąc intensywność i głębię koloru. Dodatkowo dostarczają one włosom bogatych składników odżywczych, nadając im naturalny, zdrowy wygląd, połysk i elastyczność. Emulsja zapobiega nadmiernemu wysuszeniu, sprawia, że włosy stają się miękkie, lśniące i lepiej się układają. Zawarty w balsamie filtr dodatkowo chroni włosy przed promieniowaniem UV.

Więcej informacji: www.stapiz.pl

Źródło: Materiały prasowe