Czas czytania: 2 minuty

W jaki sposób dbać o stylizację włosów jesienią? Wiatr, czapki, szaliki to wszystko wpływa na to, że często nasze włosy stają się niepodatne na układanie. Pomimo tego, chcemy, by zawsze wyglądały pięknie. Mamy na to rozwiązanie! Połącz stylizację z odpowiednią pielęgnacją i… Wyglądaj pięknie nie tylko tej jesieni!

Poznaj produkty z linii FLOW 3D STAPIZ:
Lakier do włosów ULTIMATE FINISH FLOW 3D czyli mocne i elastyczne utrwalenie niezależnie od rodzaju włosów. Nie obciąża ich, nie skleja, a dodatkowo nie pozostawia osadu. Świetnie sprawdzi się zarówno w codziennych jak i wieczorowych stylizacjach. Zabezpiecza włosy przed wilgocią, elektryzowaniem i splątaniem idealny na jesień!

Nabłyszczacz do włosów FLOW 3D czyli profesjonalny nabłyszczacz, który sprawdzi się do wykończenia każdej fryzury, nadając jej piękny połysk. Dodatkowo poprawia intensywność koloru włosów farbowanych. Zawiera filtr UV, który chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Brylantyna do włosów FLOW 3D polecana do stylizacji pasm włosów lub całych fryzur. Pomaga zapanować nad niesfornymi kosmykami włosów, nadając im piękny połysk. Zapewnia trwały efekt bez względu na pogodę
oraz chroni przed przesuszeniem.

To idealny zestaw do jesienniej pielęgnacji. Must have dla każdej włosomianiaczki! Świetnie sprawdzi się o każdej porze roku, ale ze względu na ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, zabezpieczeniem przed splątaniem, to właśnie hity jesieni, które warto mieć w swojej kosmetyczce.

Więcej informacji: www.stapiz.pl

Źródło: Materiały prasowe