Czas czytania: 2 minuty

Zdarza ci się poszukiwać wybranego kosmetyku bez końca? A przecież wiesz, że gdzieś tutaj był, jeszcze wczoraj go widziałaś, dziś zniknął bez śladu. Setki kolorów lakieru a ty szukasz tego wybranego? Ogranicz się do 10 produktów, które zapewnią ci świetny wygląd bez godzinnych poszukiwań.

  1. Owocowe perfumy i mgiełki

Działają odświeżająco, dodają energii i pogody ducha, gdy czujesz się niepewnie uwolnij lekką woń perfum, dzięki czemu poczujesz się pewniej. Pamiętaj aby zachować umiar lekko tylko skrop swoje nadgarstki, nikt przecież nie lubi nachalnego zapachu wyczuwalnego podczas każdego kroku.

  1. Krem z filtrem

Chroń się przed słońcem w każdej chwili, jego negatywny wpływ możesz odczuć nawet w pochmurne dni. Promieniowanie UVA atakuje skórę niezależnie od pory roku, powodując szybsze starzenie się skóry. Stała ekspozycja na słońce bez ochrony może także wywołać czerniaka.

  1.  2 w 1 Szampon i odżywka

To idealne połączenie dla osób, które stale walczą z czasem. Szampony wzbogacone są cennymi olejkami, które zapewniają optymalną pielęgnacje włosów w parę minut. Szampony 2 w 1 często zawierają SLS dzięki czemu dokładnie oczyszczają naszą skórę głowy. Uwaga! należy po nie sięgać max raz w tygodniu używane częściej mogą podrażnić skalp.

  1. Maszynka do golenia

Wyskoczyła ci nagle szybka randka, spotkanie biznesowe bądź towarzyskie? Sięgnij po sprawdzoną jednorazową maszynkę, na rynku dostępne są produkty z wbudowanymi paskami żelu, do ich użycia potrzebna jest tylko woda.

  1. Puder matujący

Sprawdzi się w każdej chwili, zredukuje nadmierne świecenie się skóry oraz zakryje drobne niedoskonałości.