Czas czytania: 2 minuty

Gęste, mocne, błyszczące włosy to jeden z filarów pewności siebie u mężczyzny. A przy tym ważny składnik atrakcyjności fizycznej. Wiele mogą tu zdziałać wprawne ręce fryzjera. Przede wszystkim jednak warto zadbać o to, co dała natura. Pomoże w tym dwuelementowa specjalistyczna terapia do włosów słabych i wypadających, opracowana przez Laboratorium Kosmetyczne Joanna, eksperta w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów.

Mocny skład

Kompletną terapię, dostępną w serii Power Men, tworzą dwa preparaty: szampon wzmacniający oraz wcierka. Ich działanie stymulujące wzrost włosów, hamujące wypadanie i wzmacniające bazuje na starannie wyselekcjonowanych składnikach. Receptura wykorzystuje m.in. złożony ekstrakt ziołowyniacynamid (formę witaminy B3), a także łagodzący pantenol.

Szczególną rolę odgrywa jednak kompleks Vital Hair, który hamuje wypadanie włosów – obecny we wszystkich produktach Power Men. Jego składowe to m.in.:

  • alfa-hydroksykwasy pozyskiwane z trzciny cukrowej, cytryny i jabłka – delikatnie złuszczają naskórek, aby ułatwić wnikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego,
  • ekstrakt z liści zielonej herbaty – jako bogate źródło polifenoli jest silnym antyoksydantem, ponadto cechuje się właściwościami przeciwzapalnymi, regeneracyjnymi i kojącymi, a zarazem wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia mikrocyrkulację, by lepiej odżywić cebulki włosowe,
  • trimetylglicyna – dostarcza cebulkom energię niezbędną do prawidłowego wzrostu włosów,
  • hexapeptyd – pomaga w zakotwiczeniu cebulek włosowych w skórze głowy.

Efekty potwierdzone w badaniach

Rezultat regularnego stosowania szamponu wzmacniającego i wcierki z serii Power Men to znacznie więcej niż koniec przykrego widoku włosów na poduszce albo na dnie wanny. Włosy stają się zdrowsze – gęstszesilniejszewitalne i błyszczące. Fryzura odzyskuje utraconą objętość oraz blask. Wiemy to z całą pewnością. Skąd? W testach naszych produktów wzięły udział osoby borykające się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Wyniki były bardzo pozytywne – potwierdziły skuteczność terapii w ogólnej poprawienie kondycji oraz wyglądu włosów.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wcierkę wzmacniającą należy stosować po każdym myciu włosów, przez co najmniej 6 tygodni, a optymalnie przez min. 3 miesiące.

Szampon 200 ml, cena ok. 13 zł.

Wcierka 100 ml, cena ok. 15 zł.

Źródło: Materiały prasowe