Czas czytania: 2 minuty

Piękna pogoda, wysoka temperatura, chęć częstszego wychodzenia z domu… To wszystko wskazuje na to, że wreszcie mamy lato! Ta pora roku sprawia, że częściej mamy ochotę na zmiany w swoim wyglądzie. Jak w łatwy sposób przeprowadzić szybkie i ciekawe metamorfozy klientów w swoim gabinecie? Wystarczy, że zmienisz kolor ich włosów na taki, o którym zawsze marzyli! W tym pomogą Ci farby Color Art Desireé! Pamiętaj również o produktach Stapiz, które pomogą Twojemu klientowi utrzymać ten efekt na co dzień. 

Farby koloryzujące Color Art Desireé z ceramidami i keratyną umożliwiają uzyskanie  długotrwałych, wielotonowych i niepowtarzalnych efektów kolorystycznych. Te dwa składniki dbają o głębię i intensywność koloru przy jednoczesnej pielęgnacji podczas i po koloryzacji. 

Wynik? Lśniące i zdrowe włosy! Farby Color Art Desireé to 105 odcieni: 88 kolorów, 6 super rozjaśniaczy, 3 ultra rozjaśniaczy, 4 mixtony, 3 neutralizatory.

A jakie produkty wybrać do pielegnacji włosów po farbowaniu? Świetnie sprawdzi się szampon i maska z linii Sleek Line Colour oraz maska z filtrem UV All in one.

 

Sleek Line Colour

To kosmetyki, które dbają o przedłużenie trwałości koloru oraz świeżość i intensywne nawilżenie. Lekkie formuły, idealne do pielęgnacji farbowanych włosów. Świetnie sprawdzą się podczas letnich dni, ponieważ zawierają filtr UV i chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

 

Sleek Line Repair Maska All in One

Regenerująca maska o multifunkcyjnym działaniu, bez spłukiwania. Wzmacnia, nawilża, dodaje objętości, przeciwdziała rozdwajaniu końcówek. Dodatkowo chroni włosy przed wysoką temperatura i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Bogata w składniki aktywne: proteiny jedwabiu, kreatynę i ceramid wypełnia i naprawia ubytki w zniszczonej strukturze włosa, nadając mu blask i zdrowy wygląd.

Więcej informacji znajdziesz na www.stapiz.pl