Czas czytania: < 1 minute

Nie masz czasu na długie godziny spędzone przed lustrem? Sprawdź nasze sposoby na poprawienie urody, które zajmą Ci mniej niż godzinę!

  1. Twarz

Umyj buzię żelem lub płynem micelarnym. Nawet jeśli miałaś już nałożony makijaż lepiej jeśli zmyjesz go całkowicie, ponieważ nakładanie kolejnych warstw poprawek z pewnością nie doda Ci uroku. Wklep w skórę odrobinę kremu nawilżająco-matującego. Nałóż korektor rozświetlający skupiając się na środkowej części twarzy. Zakryj drobne niedoskonałości wklepując odrobinę korektora. Nałóż cienką warstwę podkładu rozświetlającego, rzęsy pomaluj mascarą. Jeśli nie masz czasu, aby precyzyjnie rozetrzeć cienie na powiekach tworząc smoky eye lepiej zrezygnuj z nakładania cieni. Dokładnie za to rozczesz rzęsy i nałóż na nie drugą cienką warstwę. Na policzki nałóż odrobinę różu, aby twoja skóra wyglądała świeżo i naturalnie. Makijaż w stylu make up no make up zdecydowanie lepiej sprawdzi się w tym przypadku niż  nakładanie w pośpiechu dużej ilości kosmetyków kolorowych na Twoją twarz.

  1. Ciało

Wskocz pod prysznic i umyj się w letniej wodzie, to pobudzi Ciebie i Twoją skórę, która zyska na jędrności! Nie mając czasu na porządny peeling, użyj szczotki lub szorstkiej gąbki i wykonaj masaż skóry na sucho. Sprawi to, że Twoja skóra będzie niezwykle gładka i aksamitna w dotyku, nałóż na nią odrobinę balsamu o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłonie.

  1. Włosy

Nie mając czasu na tradycyjne ich mycie użyj suchego szamponu, który odświeży Twoje włosy i sprawi, że staną się puszyste. Zwiąż je w luźnego kucyka lub warkocz .