Czas czytania: 2 minuty

1.Zmień nastawienie

Czy wiesz jaką siłę ma nasz umysł? Wyobraź sobie, że ogromną! Możemy kierować za pomocą  myśli naszym życiem, musimy tylko w nie wierzyć. Jeśli ciągle próbujesz schudnąć, przytyć , zacząć regularnie uprawiać aktywność fizyczną, zdobyć pracę lub ukończyć wymarzony kierunek studiów to nie próbują ale działaj! Przestaw myślenie na pozytywny tor, podejmij kroki w kierunku zmiany stylu życia, teraz a nie zaraz ani później. Następny poniedziałek na prawdę niewiele zmieni, jeśli nie zaczniesz czegoś robić już dziś.

2.Pozbądź się uprzedzeń

Serio myślisz, że te 5 kg tak strasznie niszczy Ci życie? To nie kilogramy ale Ty sama! Kierując się takimi schematami, pozbawiasz się szansy na sukces. Niech waga i centymetr nie rządzą Twoim życiem ale zdrowy rozsądek. Nie aplikujesz na stanowisko pracy pomimo odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, bo boisz się, że sobie nie poradzisz? Każdy kiedyś zaczynał, każdy z Nas popełnia błędy nie martw się na zapas.

3.Walcz o swoje

Zasługujesz na to co najlepsze, jeśli dostajesz od losu szansę wykorzystaj ją. Jesteś nieśmiała, w stresujących chwilach jąkasz się i zacinasz a pot spływa strumieniami z Twojego czoła? Jest na to sposób! Wyjdź ze swojej strefy komfortu, podejmuj wyzwania. Wiesz jak się zwalcza lęk przed pająkami? Poprzez konfrontację , to naprawdę jeden z najskuteczniejszych sposobów aby opanować strach i osiągnąć zamierzony  efekt. Doceń też osiągnięcia dzisiejszych naukowców, nadmierne pocenie się można opanować produktami dostępnymi w aptece.

4.Realizuj swoje cele, zdobywaj szczyty

Podjęłaś wyzwanie? Świetnie! Teraz pozostaje Ci już tylko odnieść sukces. Żeby wspiąć się na wyżyny trzeba przejść kawałek i to pod górkę! Pamiętaj nie od razu Rzym zbudowano, na osiągnięcie sukcesu składa się wiele czynników, ważne abyś sukcesywnie przesuwała się do przodu.

5.Opinia innych niech Cię krzepi a nie dołuje

Znowu usłyszałaś za plecami złośliwą uwagę? Zamiast pogrążać się w beznadziei zastanów się kto ma rację. Ty czy Twój opiniodawca? Jeśli Ty puść uwagę mimo uszu to nie Twoja wina tylko zazdrość tego osobnika. Kiedy jednak w usłyszanych zdaniach jest ziarno prawdy po prostu zastanów się czy rzeczywiście nie powinnaś postąpić inaczej. Pamiętaj jednak, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, gdy robisz coś źle napraw to.