Czas czytania: 3 minuty

FOREO kocha rozpieszczać nie tylko skórę, ale też swoich klientów, dlatego z okazji Black Friday 2023 bestsellerowe urządzenia marki zostały przecenione nawet o 50%, a wszystkie kosmetyki FOREO dostępne są aż z 25% rabatem. To idealna okazja, aby zainwestować w urządzenia do codziennej pielęgnacji skóry, kupić komuś prezent na nadchodzące święta z wyprzedzeniem lub uzupełnić zapasy ulubionych kremów lub serum od FOREO. Co wybrać? Podpowiedzią może być szwedzka 3 (i pół) etapowa rutyna pielęgnacyjna, która kompleksowo zadba o cerę w zaledwie kilka minut.

Cóż, że ze Szwecji
Szwedzka rutyna pielęgnacyjna FOREO wykorzystuje najbardziej znane urządzenia marki, uwielbiane przez gwiazdy na całym świecie – wszystkie zaprojektowane do harmonijnego współdziałania. W jej skład wchodzi między innymi seria LUNATM, BEARTM oraz UFOTM 2. W ciągu zaledwie kilku minut można dzięki nim oczyścić, napiąć i nawilżyć skórę, uzyskując piękny, naturalny glow. Efekt możemy też wspomóc nowościami od FOREO – dopasowanymi kosmetykami. Na Black Friday wszystkie dostępne są w specjalnych cenach!

Krok 1: LUNATM 3 (zniżka 50 %)

Pierwszy krok rozpoczyna się od jednominutowego oczyszczania przy użyciu szczoteczki sonicznej do twarzy LUNATM 3, która łączy pulsacje T-SonicTM i miękkie jak aksamit silikonowe wypustki, aby usunąć zanieczyszczenia osadzone głęboko w porach. Klinicznie udowodniono, że urządzenie usuwa 99% zanieczyszczeń, sebum i resztek makijażu, a także jest 35 razy bardziej higieniczne niż szczoteczki z nylonowym włosiem. Kultową szczoteczkę z serii LUNATM najlepiej stosować ze specjalnie dopasowaną pianką LUNATM Micro-Foam Cleanser 2.0, dzięki czemu możemy oczyścić i nawilżyć swoją skórę, zapewniając jej maksymalne odżywienie i ochronę przed wolnymi rodnikami.

Krok 2: BEAR™ (zniżka 42 %) 

Kolejny krok i urządzenie, na które warto na Black Friday 2023 zwrócić uwagę to dwuminutowy nieinwazyjny lifting twarzy przy użyciu BEAR™, pierwszego na świecie urządzenia mikroprądowego z systemem Anti-Shock™ zatwierdzonego przez FDA. BEAR™ widocznie działa na oznaki starzenia się skóry poprzez “ćwiczenie”, czyli delikatne pobudzanie i ujędrnianie 69 mięśni twarzy i szyi. Za pomocą mikroprądów i masażu T-Sonic™, BEAR™ poprawia ogólny kontur twarzy i ujędrnia skórę. Klinicznie udowodniono, że w zaledwie 1 tydzień zmniejsza się widoczność zmarszczek, drobnych linii i poprawia elastyczność. Ponieważ wszystkie urządzenia mikroprądowe muszą być stosowane z serum przewodzącym, FOREO opracowało specjalnie dedykowane serum – SERUM SERUM SERUM.

Krok 3: UFOTM2 (zniżka 52%)

Ostatni etap to pełny, 2-minutowy zabieg z UFOTM 2 zapewniający skórze natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Klinicznie udowodniono, że w zaledwie 2 minuty to kosmicznie wyglądające urządzenie zwiększa poziom nawilżenia skóry o 126%, a efekt utrzymuje się nawet przez 6 godzin. Dzięki kombinacji termoterapii, krioterapii, terapii światłem LED i masażu T-SonicTM, maska na twarz używana z UFOTM 2 staje się jeszcze bardziej efektywna. Urządzenie najlepiej połączyć z dedykowanymi maskami aktywowanymi przez UFOTM lub maskami w płachcie, aby korzystać z wcześniej zaprogramowanych zabiegów za pomocą aplikacji FOREO.

Krok 3 i pół: ISSA 3 (zniżka 53%) 

Etap dodatkowy to piękny uśmiech. Jeśli chcemy zadbać o niego w najbardziej zaawansowany sposób, polecamy szczoteczkę soniczną do zębów od FOREO z serii ISSA 3. Nie tylko doskonale czyści zęby, ale również język i policzki, dbając przy tym o zdrowe dziąsła!

Oprócz powyższych zniżek, FOREO zachęca do skorzystania z fantastycznych ofert na kilka innych najlepiej sprzedających się produktów marki na stronie foreo.com. Urządzenie BEAR™ 2 jest dostępne w zestawie z 2x SUPERCHARGED™ Serum 2.0 z rabatem 30%. BEAR™ mini i UFO™ mini 2 są dostępne z rabatem 40%. LUNA™ 4, najnowsza i najbardziej zaawansowana generacja klasycznego modelu LUNA™, jest dostępna z rabatem 35%, podczas gdy urządzenie do usuwania owłosienia IPL PEACH™ 2 jest dostępne z rabatem 20%. Na koniec, cała gama produktów do pielęgnacji skóry FOREO jest dostępna z rabatem 25%. Black Friday 2023 na stronie foreo.com ruszyło od 13.11.2023.

Źródło: Materiały prasowe