Czas czytania: 2 minuty

Twardo stąpasz po ziemi, nie dla Ciebie trzepotanie zalotnie rzęsami i zachowywanie się jak nieporadna księżniczka? I masz rację, nie musisz chwytać się tych tanich sztuczek aby być bardziej sexy ! Sprawdź jak zrobić na wszystkich wrażenie i być przy tym mega zmysłową!

kobieta-usmiech

Po pierwsze uśmiech

 

Działa jak magnes, rozładowuje napięcie i stres. Udowodniono ,że nawet ten sztuczny wywołuje powstawanie endorfin w naszym organizmie.  Uśmiech na twarzy dodaje atrakcyjności i uroku.

Podkreślaj swoją kobiecość w sposób zmysłowy a nie wulgarny

Postaw na zasadę 30 % odsłaniam 70% zakrywam.  To uchroni Cię przed wpadkami ze zbyt odsłoniętym ciałem.

Odsłoń ramiona

Kości obojczykowe i odkryte ramiona są bardzo sexy zwłaszcza, jeśli są wyćwiczone. Wykonuj kilka prostych ćwiczeń 3-4 razy w tygodniu , pamiętaj tylko aby nie przesadzić w drugą stronę.

Noś wyrazisty kolor szminki

kobieta usta

Czerwień, pomarańcz lub wyrafinowany róż na ustach może grać pierwsze skrzypce w makijażu. Pamiętaj jednak aby nie przeszkadzał im w tym zbyt intensywny makijaż oczu. Usta, nawet te niezbyt obfite, wyglądają ponętnie w intensywnych barwach.

Zadbaj o włosy

Nie ważne czy długie czy krótkie, ważne aby były zdrowe i zadbane. Fryzurę dobieraj do swojego typu urody i postaw na naturalną pielęgnację włosów , odwdzięczą Ci się za to pięknym wyglądem.

Zapach dopasuj indywidualnie do siebie

Jesteś drobna i filigranowa a do tego nie jesteś zbyt przebojowa? Wybierz perfumy  o nutach subtelnych i delikatnych. Panie z mocniejszym charakterem mogą postawić na coś odważniejszego więcej porad jak dobrać perfumy znajdziesz w artykule Ubierz się w zapach

Bądź tajemnicza

Nie musisz od razu wszystko wszystkim mówić, zachowaj kroplę tajemnicy wydasz się wtedy bardziej interesująca. Nie przesadzaj jednak i nie skrywaj głęboko wszelkich informacji o sobie bo może to odstraszyć Twojego rozmówcę.

Załóż ręce na biodra

W tej pozycji eksponujesz wszystko to co najlepsze, czyli Twoje krągłości.

Bądź pewna siebie, naturalnie!

Pewna siebie ale nie zadufana w sobie to jest różnica, dlatego miej własne zdanie ale nie trzymaj się go kurczowo. Gesty, które wykonujesz powinny budzić zaufanie a nie odstraszać. Bądź naturalna i nikogo nie udawaj, zdobędziesz wtedy sympatię każdego!