Czas czytania: 2 minuty

Urządzenie do oczyszczania cery w ostatnim czasie zrobiło sporo zamieszania w świecie pielęgnacji twarzy. Firmy prześcigają się w ofercie nowych, innowacyjnych szczoteczek, dzięki, którym dogłębnie oczyścisz swoją skórę i zapewnisz jej kompleksową pielęgnację. Czy tak rzeczywiście jest? Czy marketing gra tutaj główną rolę a szczoteczki nie działają tak cudownie? Poznaj prawdę i dowiedz się jakie zalety i jakie wady niesie za sobą używanie tego pielęgnacyjnego odkrycia ostatnich miesięcy!

Zalety:

1.Jest prosta i wygodna w użyciu, wystarczy lekko zwilżyć twarz i nałożyć preparat myjący, włączyć szczoteczkę i w ciągu minuty mamy czystą cerę.

2.Dogłębnie oczyszcza pory w skórze, jest to zauważalne z czasem ale na efekty warto poczekać, cera staje się gładka i promienna. Częstotliwość występowania zmian skórnych jest zmniejszona.

3.Wyrównuje koloryt skóry i masuje naszą twarz. Działa jak peeling złuszczając martwy naskórek. Pamiętaj jednak aby używać takiej szczoteczki tylko raz w tygodniu , stosowanie jej w ten sposób przyniesie najlepsze efekty bez wywołania niepożądanych skutków.