Czas czytania: 3 minuty

Wysokie temperatury i suche powietrze sprawiają, że w środku sezonu letniego skóra potrzebuje wyjątkowej troski i wsparcia. Dlatego 17 sierpnia do sprzedaży trafił produkt Guard Your Skin – Ochronna Esencja Antyoksydacyjna od SkinTra. Ta kojąca esencja w formie mgiełki to kolejny kosmetyk marki SkinTra, skierowanej do osób poszukujących profesjonalnej pielęgnacji w domowych warunkach. Świadomość pielęgnacji domowej rośnie z roku na rok. Marki takie, jak SkinTra wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet i mężczyzn pokazując, że efekt „wow” możemy uzyskać w domowym zaciszu – dzięki połączeniu własnej systematyczności wraz ze skutecznością produktów, które wybieramy. Jest to polska marka własna drogerii Cosibella stworzona przez zespół ekspertów. Konsultacje kosmetologiczne, które prowadził zespół spceialictów Cosibella jasno pokazały, jakie są problemy współczesnego klienta – wiedzę na ten temat zaczerpnęli z ankiet i wywiadów przeprowadzonych wśród swoich klientek i klientów. To jasno pokazuje, że SkinTra to nie tylko jakościowe receptury, ale również produkty oparte na opinii i zapotrzebowaniu konsumentów. Warto też wspomnieć, że podstawową zasadą, którą kierowali się twórcy marki, było wyciągnięcie maksimum możliwości ze składników naturalnych przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Misją marki jest budowanie świadomości wśród klientów na temat doboru wysoko jakościowych kosmetyków, nie zapominając przy tym o odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego właśnie wybór SkinTra to odpowiednia decyzja zakupowa, która łączy te dwie wyżej wymienione cechy. Celem zaś jest poprawa wyglądu skóry bez wychodzenia z domu, a także przedłużenie efektów zabiegów gabinetowych. Marka, dzięki odpowiednim autorskim recepturom, które łączą składniki naturalne z syntetycznymi, dostarcza swoim klientom rozwiązania na problemy skórne, które każdy może wdrożyć samodzielnie.  Obecnie dostępny jest szeroki wachlarz asortymentu marki SkinTra, który jest odpowiedzią na najczęstsze problemy.. Zawiera on na ten monet aż dwanaście produktów m.in. serum, tonik czy kremy. Bogata paleta produktowa jest stale stop udoskonalana, aby odpowiedzieć na oczekiwania klientów i podążać za trendami pielęgnacyjnymi. Warto również wspomnieć o tym, że SkinTra to kosmetyki uniwersalne.. Twórcy marki zadbali o każdy detal, począwszy od projektu etykiet,, a skończywszy na wielofunkcyjności produktów. Etykiety oscylujące w monochromatycznej palecie kolorystycznej sprawiają, że kosmetyki są unisex i trafią w każdy gust, niezależnie od płci. Uniwersalność ma również odzwierciedlenie w produktach marki. Tonik prebiotyczny Everything what your skin will love to połączenie toniku, kremu oraz balsamu.  Jeśli nie chcesz się zastanawiać, jaki produkt z czym połączyć, to pielęgnacja 3w1 jest skuteczną odpowiedzią na zapotrzebowanie każdego z nas. Kolejnym produktem godnym uwagi jest Destructor, produkt do zadań specjalnych, który świetnie uzupełnia codzienną pielęgnację. To całoroczny peeling kwasowy, który zdobył ogromną sympatię i zaufanie klientów, potwierdzone przyznaną przez ekspertów nagrodą Perła Rynku Kosmetycznego 2022. Niweluje on bezpowrotnie niedoskonałości skóry i działa przeciwzapalnie, minimalizując aktywność trądziku. Dodatkowo jeśli uważasz, że twoja skóra ma nierówny koloryt lub jest ziemista, matowa, z zaskórnikami i wypryskami, to masz już swój must have! Marka ciągle rozwija swój asortyment dlatego niedawno byliśmy świadkiem premiery kremu z SPF Rich Coat oraz glukozowego żelu oczyszczającego Wash it off. Oba produkty zostały ciepło przyjęte, a klienci marki z niecierpliwością wypatrują kolejnych nowości. Wspomniana we wstępie Ochronna Esencja Antyoksydacyjna Guard Your Skin posiada bogaty skład i wszechstronne zastosowanie, dzięki czemu poza działaniem nawilżającym, antyoksydacyjnym i przeciwstarzeniowym, działa ochronnie w trudnych warunkach atmosferycznych, także tych związanych z zanieczyszczonym powietrzem. 

Jedną z naczelnych wartości marki SkinTra jest dbałość o planetę, dlatego podejmuje się szeregu działań związanych z ekosystemem. Firma wspie­ra­ fun­da­cję Las na Zaw­sze, która zajmuje się sadzeniem nowych lasów. Za każdy wyprodukowany kosmetyk marki SkinTra fundacja posadzi pół metra kwadratowego lasu. Co więcej, produkty SkinTra są umieszczane w ekologicznych, opakowaniach i nie są pakowane w dodatkowy karton czy folię. Wszelkie karteczki, które muszą zostać dołączone do przesyłki, marka drukuje na ekologicznym papierze. Choć marka SkinTra jest na rynku od 2,5 roku, to już zajmuje wysoką pozycję wśród klientów stosujących świadomą pielęgnację. Dzięki składom najwyższej jakości, osoby stosujące kosmetyki SkinTra, mogą przekonać się, że profesjonalna pielęgnacja domowa istnieje i daje fantastyczne rezultaty. Jeśli Ty również jesteś osobą, która dba o to, co nakłada na swoją skórę – koniecznie sięgnij po produkty SkinTra dostępne w sklepie cosibella.pl 

Link do produktów:

SkinTra – Destructor – Całoroczny Peeling Kwasowy 24% – 100ml: 

SkinTra – Everything What Your Skin Will Love – Prebiotyczny Tonik Pielęgnacyjny – 200ml:

SkinTra – Rich Coat SPF50+/PA++++ IR, Blue Light – Antyoksydacyjny Krem Szerokopasmowy – 50ml:

SkinTra – Wash It Off – Glukozydowy Żel Oczyszczający – 200ml 

SkinTra – Guard Your Skin – Ochronna Esencja Antyoksydacyjna – 100 ml

Źródło: Materiały prasowe