Czas czytania: < 1 minute

Naturalny wygląd jest bardzo modny, teraz nakładając makijaż liczy się, aby podkreślał nasza urodę ale jej nie przytłaczał. Poznaj nasze sposoby jak wykonać popularny make up no make up, aby wyglądał zawsze perfekcyjnie!

  1. Odpowiednie przygotowanie cery na przyjęcie kolorowych kosmetyków to podstawa. Wykonuj regularnie peeling twarzy, aby była gładka a podkład lepiej i dłużej trzymał się na niej.
  2. Przed nałożeniem podkładu użyj lekkiego kremu w zależności od typu cery nawilżającego lub matującego. Odczekaj chwilę aż się wchłonie.
  3. Podkład nakładaj w odpowiednio dobranym odcieniu do karnacji za pomocą delikatnie wilgotnej gąbeczki lub pędzla. Nie rozsmarowuj podkładu na twarzy ale lekko go wklepuj, wtedy lepiej wtopi się w skórę stając się niewidoczny.
  4. Drobne niedoskonałości zamaskuj przy pomocy cienkiego pędzelka punktowo nakładając nim korektor na wypryski lub inne zmiany, które chcesz zakryć. Delikatnie wklep korektor aż stanie się niewidoczny.
  5. Cera nabierze świeżości i blasku jeśli nałożysz rozświetlacz na kościach policzkowych, w kącikach oczu, na grzbiecie nosa oraz nad łukiem kupidyna.
  6. Do pomalowania ust użyj pomadki lub błyszczyka w odcieniu nude, po nałożeniu koloru na usta zaciśnij je na chusteczce higienicznej. Pozbędziesz się w ten sposób nadmiaru kosmetyku z ust a efekt będzie bardziej naturalny.
  7. Optycznie zagęścisz rzęsy oraz podkreślisz spojrzenie malując kilka kropek między rzęsami czarnym eyelinerem, dla większego efektu możesz namalować wzdłuż rzęs cienką kreskę.
  8. Aby powiększyć swoje oczy pomaluj linię wodą beżową kredką.
  9. Do podkreślenia brwi użyj cienia w ich naturalnym  kolorze, a następnie nałóż na nie odrobinę wazeliny ,wosku lub olejku rycynowego. To przyciemni delikatnie Twoje brwi.