Czas czytania: 2 minuty

Zastanawiałaś się chociaż raz, czemu inni mają lepiej? Wiesz co to zazdrość? Opanuj swoje emocje i bądź szczęśliwa. Ciesz się każdym dniem , nie staraj się za wszelką cenę dorównywać ideałom, one nie istnieją. Przeglądasz kolorowe strony gazet i widzisz same piękne kobiety ociekające bogactwem i szczęściem, to tylko pozory i programy graficzne. Zazdrościsz przyjaciółce, bo ma świetnego męża i dobrą pracę ? Pogratuluj jej, nie zazdrość , ciesz się razem z nią. Staraj się wyznaczać swoje cele i do nich dążyć. Uśmiechaj się częściej, zyskasz większą sympatię i pewność siebie.


rejoicing-2-1309517-1599x1068

Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, bądź optymistką. Koniec z wymówkami i ciągłym marudzeniem. Wyjdź do ludzi, często przechadzaj się na świeżym powietrzu, porzuć telewizor i ciepłe kapcie na rzecz pobudzającej aktywności fizycznej.Aktywność ruchowa jest przejawem stylu życia człowieka, związanego z określonym systemem wartości a nie tylko, rozumianym przez większość ludzi, uprawianiem ćwiczeń fizycznych.Aktywność ruchowa pomaga zachować zdrowie fizyczne, psychiczne, społeczne i duchowe.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego człowieka, której zaspokojenie zapewnia równowagę psychiczną i fizyczną. Aktywność fizyczna w dużym stopniu, może przyczynić się do uzyskania i utrzymania twórczej atmosfery życia. Zajęcia ruchowe mogą poprawić stan zdrowia, wpływać na rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, podnosić poziom sprawności fizycznej. Aby zachować harmonie duszy i ciała staraj się spożywać zdrowe i lekkie posiłki, dzięki nim twoje ciało i umysł będą sprawniejsze.

mom-s-love-1572418-1599x1066

Kochaj i bądź kochana, uczucia w byciu szczęśliwym odgrywają ogromną rolę, na co dzień rób to co sprawia ci największą przyjemność gotuj , czytaj książki, podróżuj. Naucz się słuchać innych, podchodź pozytywnie do życia. Skończ z plotkami, ludzie nie darzą sympatią osób , które wciąż narzekają i mówią źle o innych. Gdy tylko masz okazję korzystaj ze słońca, dzięki temu uzupełnisz zapotrzebowanie na wit. D, która świetnie wpływa na samopoczucie.