Czas czytania: 2 minuty

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia przyspiesza, a czas staje się luksusem, trend minimalizmu przenika do wielu dziedzin, w tym również do pielęgnacji skóry. Coraz więcej osób odkrywa korzyści płynące z prostoty i skuteczności w codziennej pielęgnacji twarzy, przy świadomym zwróceniu uwagi na składniki aktywne odpowiednie do indywidualnych potrzeb skóry.

W ramach tego trendu, w marce PureHeals, dostępnej w HEBE, można znaleźć kremy kremy do twarzy, których bazą są składniki aktywne, takie jak kombucha, wąkrota azjatycka czy propolis, które zapewniają kompleksową pielęgnację ,której podstawą jest nawilżenie i uelastycznianiu skóry, jednak każdy z nich ma dodatkowe właściwości.

Krem PureHeals Black Tea Kombucha przeznaczony jest do cery normalnej i mieszanej, dodaje elastyczności skórze, intensywnie nawilża, rozświetla i działa przeciwzmarszczkowo.

https://www.hebe.pl/pureheals-uelastyczniajaco-nawilzajacy-krem-do-twarzy-z-kombucha-50-ml-000000000000473978.html

Krem PureHeals Propolis 80, zawierający 80% ekstraktu z propolisu, rozświetla skórę i wygładza zmarszczki. Cera szara i matowa staje się nawilżona, promienna i zdrowo wyglądająca.

https://www.hebe.pl/pureheals-lagodzacy-krem-do-twarzy-z-propolisem-80-50ml-000000000000310313.html 

Krem PureHeals Centella 70 zawiera 70% ekstraktu z wąkroty azjatyckiej zwiększa sprężystość oraz elastyczność skóry, a także tworzy na niej warstwę nawilżającą, która pomaga przywrócić uszkodzonej i podrażnionej skórze równowagę hydro-lipidową.

https://www.hebe.pl/pureheals-lagodzacy-krem-do-twarzy-z-wakrota-azjatycka-70-50-ml-000000000000310430.html 

Kluczowym aspektem minimalizmu w pielęgnacji skóry jest selektywność w wyborze składników aktywnych, a kosmetyki marki PureHeals to doskonały przykład, jak skoncentrowane formuły mogą dostarczyć skórze niezbędnych substancji, bez jej nadmiernego obciążania.

W drogeriach Hebe trwa promocja na kremy koreańskiej marki PureHeals. Teraz można je kupić w cenie ok. 70 zł. (50 ml.) cena regularna ok. 120 zł.

Źródło: Materiały prasowe