Czas czytania: 2 minuty

Dzięki najnowszej serii URBAN Care MONOI & YLANG YLANG Hair Care, słońce będzie świecić na Twoich włosach całe lato! URBAN Care, marka nowej generacji kosmetyków do włosów, wprowadza na półki w Hebe serię Summer Edition Hair Care!

Zapewni ona intensywną pielęgnację włosom zniszczonym po kontakcie z morzem, słońcem i piaskiem, a także chroni je przed promieniowaniem UV! Produkty zapewnią bardziej miękkie, lśniące i pachnące latem włosy przez cały dzień!
W skład serii wchodzi szampon do pielęgnacji włosów, odżywka bez spłukiwania w sprayu i spray dający efekt refleksów. Chroni włosy dzięki formule wolnej od parabenów, silikonów i wegańskiej!

Szampon do pielęgnacji włosów z olejkiem monoi i ylang-ylang Usuwa z włosów pozostałości słonej wody, chloru i produktów do opalania. Zawarty w formule olejek Monoi chroni włosy i skórę głowy przed wysuszeniem, nawilża i wzmacnia włosy oraz zapobiega uszkodzeniom koloru. Wnikając we włosy zniszczone farbowaniem, zabiegami chemicznymi i ekspozycją na ciepło, pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek i zmniejszać puszenie się włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów. Dzięki bogatemu składowi olejku Ylang Ylang pomaga pielęgnować i wzmacniać włosy, jednocześnie nadając suchym i matowym włosom lśniący wygląd i dodając im miękkości. Wspomaga rewitalizację włosów zniszczonych i podatnych na łamanie. Zawarty w formule filtr UV chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Odżywka bez spłukiwania w sprayu z olejkiem monoi i ylang-ylang Zawarty w formule olejek Monoi chroni włosy przed przesuszeniem, nawilża je i wzmacnia, a także zapobiega uszkodzeniom koloru. Wnikając we włosy zniszczone farbowaniem, zabiegami chemicznymi i ekspozycją na ciepło, pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek i zmniejszać puszenie się włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów. Dzięki bogatemu składowi olejku Ylang Ylang pomaga pielęgnować i wzmacniać włosy, jednocześnie nadając suchym i matowym włosom lśniący wygląd i dodając im miękkości. Pomaga w rewitalizacji zniszczonych włosów, które są podatne na łamanie. Nie zawiera parabenów. Zawarty w formule filtr UV chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

O URBAN Care:
Urban Care, która wprowadza innowacyjne produkty kosmetyczne od 2013 roku jako marka własna Selen Kozmetik, jest wegańską marką do pielęgnacji włosów, która oferuje praktyczne i skuteczne produkty z poszanowaniem natury i zwierząt. Celem marki jest bycie używaną przez mieszkańców miast, którzy przywiązują wagę do swojej higieny osobistej w swoim zabieganym życiu.

Profil marki na IG: #urbancarepl

Źródło: Materiały prasowe