Czas czytania: < 1 minute

Nie musisz wydawać dużej ilości pieniędzy, aby pięknie wyglądać! Oto 5 trików, które nic nie kosztują a poprawiają naszą urodę !

1.Mycie twarzy chłodną wodą.

Woda o niskiej temperaturze zwęża pory sprawiając, że stają się mniej widoczne. Ponadto chłodna woda wpływa na regulację gruczołów łojowych i zmniejsza wydzielanie sebum. To także świetny sposób na poranne rozbudzenie naszej skóry oraz zmniejszenie opuchlizny.

2.Masaż twarzy jak lifting.

Już od wieków wiadomo, że masaż twarzy doskonale wypływa na kondycję naszej skóry. Twarz masuj przez około minutę delikatnie uciskając ją opuszkami palców. Poprawisz tym sposobem krążenie oraz pobudzisz skórę do regeneracji.

3.Gładkie pasma.

Kiedy Twoje niesforne kosmyki sterczą każdy w inną stronę w poskromieniu ich pomoże Ci zwykła wazelina kosmetyczna. Nakładaj ją jednak w małej ilości, inaczej może zbyt przetłuścić Twoje włosy.

4.Peeling kawowy.

Nawet nie musisz kupować specjalnej kawy, wystarczą fusy z tej wypitej o poranku! Kofeina zawarta w kawie skutecznie walczy z pomarańczową skórką! Dodatkowo skóra po takim peelingu jest niezwykle gładka, aksamitna w dotyku i delikatnie napięta.

5.Naturalne fale bez użycia ciepła.

Marzysz o pięknej fryzurze zaraz po wstaniu z łóżka? Wystarczy, że wieczorem myjąc włosy rozczeszesz je tylko palcami i zwiążesz w wysokiego koka na czubku głowy. Rano po rozpuszczeniu włosów lekko roztrzepiesz palcami kosmyki i gotowe!