Czas czytania: < 1 minute

Wykorzystaj MEGApromocje i zafunduj Twojej skórze zastrzyk witamin i energii. Dzięki maskom w płachcie z ekstraktami z owoców zmęczona i poszarzała i pozbawiona energii skóra odzyska świeżość i naturalny blask. Na własnej skórze, w sensie dosłownym  sprawdź ich błyskawiczne działanie.

KIMOCO YOUNG MASKA W PŁACHCIE Z EKSTRAKTEM Z TRUSKAWKI I WODĄ LODOWCOWĄ
Ekstrakt z truskawki i jego leśni przyjaciele: ekstrakty z maliny i jagody wpływają na regenerację, odżywienie i posiadają działanie antyoksydacyjne. Betaina i kwas hialuronowy głęboko nawilżają skórę i pozostawiają ją miękką i przyjemną w dotyku niczym #babyface.

https://www.rossmann.pl/Produkt/Maseczki-i-platki-pod-oczy/Kimoco-Young-maska-w-
plachcie-z-ekstraktem-z-truskawki-i-woda-lodowcowa-25-ml,2031146,13053

ROZŚWIETLAJĄCO- REGENERUJĄCA KIMOCO BEAUTY MASK VITAMIN C wyrównuje koloryt skóry i nadaje cerze blask. Zawarte w niej również aminokwasy oraz tripeptyd miedziowy przyspieszają procesy regeneracji naskórka i wygładzają skórę.

KIMOCO YOUNG ROZŚWIETLAJĄCA MASKA W PŁACHCIE Z EKSTRAKTEM Z POMARAŃCZY I WODĄ LODOWCOWĄ jest nasączoną esencją bogatą w składniki aktywne: ekstrakt z pomarańczy, ekstrakt z cytryny i witaminę C, które wpływają na rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry. Betaina i kwas hialuronowy intensywnie nawilżają skórę.

Cena promocyjna 2,99 zł. ( cena regularna 4,99 zł.)
https://www.rossmann.pl/Produkt/Maseczki/Kimoco-Beauty-maska-w-plachcie-WitaminC-
25-ml,396115,9226
https://www.rossmann.pl/Produkt/Maseczki/Kimoco-Young-maska-w-plachcie-
rozswietlajaca-25-ml,2031147,9226

Zacznij już dziś swoją przygodę z koreańską pielęgnacją i ciesz się pięknym wyglądem zadbanej skóry. W celu uzyskania najlepszych rezultatów stosuj maski minimum 2 razy w tygodniu. Maski KIMOCO idealnie przylegają do twarzy, zatem można je stosować podczas pracy lub odpoczynku.

Źródło: Materiały prasowe