Czas czytania: < 1 minute

Co chwilę nowy kolor włosów i nowa fryzura, zabiegi przedłużania i zagęszczania, gwiazdy balansują na granicy ekstremalnego zniszczenia włosów, jak to możliwe, że wciąć zachwycają świetnym wyglądem? Poznaj ich sekrety ciesz się zdrową i błyszczącą czupryną.

1.SATYNA

Gwiazdy sypiają na satynowych poduszkach, kup poszewkę wykonaną z satynowej bawełny jest niewiele droższa od zwykłej bawełnianej a skutecznie zmniejsza tarcie i plątanie włosów.

2. PAPIEROWY RĘCZNIK

Zamień suszarkę na papierowy ręcznik to pozwala na odciśnięcie 50 % wilgoci z włosów. Papierowy ręcznik pochłania więcej wody niż zwykły bawełniany i nie powoduje łamania się włosów. Sięgnij również po turban z mikrofibry, wchłonie wodę bez pocierania i szarpania włosów.

3. ODPOWIEDNIA TEMPERATURA

Celebrytki wybierają produkty do stylizacji włosów, które dopasowują odpowiednią temperaturę do ich kondycji włosów, długości, grubości i poziomu nawilżenia.

ang

4.OLEJKOWE KURACJE

Fryzjerzy gwiazd dobierają im odpowiednią mieszankę olejków, które potrafią zwalczyć suchość, brak połysku i zniszczenia za jednym zamachem. Gdy chcesz odżywić swoje włosy nałóż olej kokosowy, jojoba bądź arganowy na włosy od połowy ich długości na ok. 20 minut po czym dokładnie umyj je szamponem. Gdy Twoje włosy są ekstremalnie zniszczone zabieg wykonuj dwa razy w tygodniu podczas gorącej kapieli, dzięki unoszącej się parze olejki lepiej wnikną w strukturę włosa.

5. DWA SZAMPONY

Gwiazdy i ich styliści zalecają stosowanie dwóch szamponów. Na skórę głowy nakładają szampon oczyszczający, który dogłębnie oczyści skalp, na pozostałą część włosów wmasowują delikatny produkt, który nie obciąży włosów.