Czas czytania: 2 minuty

Każdy z nas pragnie mieć piękną, gładką i jędrną skórę na długie lata.  Dzięki kilku sprawdzonym sposobom sprawisz, że Twoja pielęgnacja nabierze rozpędu a efekty będą widocznie przez cały czas. Pomogą Ci również odnaleźć równowagę i zapomnieć o nierównomiernym kolorycie skóry oraz niedoskonałościach!

1.Peeling

Pierwszym krokiem niezbędnym do uzyskania gładkiej skóry o jednolitym korycie i młodzieńczym wyglądzie jest peeling. Złuszczając martwy naskórek z twarzy pozbywasz się warstwy blokującej dostęp do skóry właściwej i zdrowej, sprawiasz ,że nabiera ona blasku a z każdym tygodniem przebarwienia znikają. Ten zabieg dodatkowo zapewnia odblokowanie porów i zmniejsza ilość powstających zaskórników.

2.Kwasy

Pielęgnacja zawierająca kwasy wpłynie pozytywnie na rozjaśnienie przebarwień , ujednolicenie skóry a także na wyrównanie jej faktury sprawiając, że stanie się niezwykle gładka i jędrna. Pamiętaj aby na początku przygody z kwasami sięgać po ich niewielkie stężenia (5-10%) a z czasem możesz zacząć pielęgnować skórę mocniejszymi kosmetykami.