Czas czytania: 3 minuty

Walka z cellulitem potrafi być żmudna i męcząca. FOREO, szwedzka marka beaty-tech niedawno wprowadziła na rynek rozwiązanie, które ma pomóc uporać się z nim szybciej i skuteczniej. BEAR 2 body, bo tak nazywa się nowe urządzenie, dzięki zaawansowanej technologii mikroprądów ujędrnia i uelastycznia skórę, poprawiając jej wygląd już w 1 tydzień!

Cellulit, czyli?

Z cellulitem zmaga się około 85% kobiet w wieku powyżej 20 lat. Jego pojawienie się możemy zaobserwować głównie na udach, biodrach, pośladkach i brzuchu. Częściej u kobiet niż u mężczyzn. W zależności od stopnia zaawansowania może być widoczny gołym okiem lub dostrzegalny dopiero po ściśnięciu skóry. Czym jest tak naprawdę? Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, prowadzącej do zmian w tkance podskórnej.  Prowadzi to do powstania tzw. “skórki pomarańczowej”, czyli wgłębień w skórze. Są one naturalne, jednak jeśli chcemy im przeciwdziałać, na rynku dostępnych jest wiele metod. Czynniki takie jak genetyka, starzenie się i hormony również odgrywają rolę w powstawaniu cellulitu. Estrogen, hormon odpowiedzialny za rozwój i regulację żeńskiego układu rozrodczego, wpływa na przepływ krwi, produkcję kolagenu i dystrybucję tłuszczu. U kobiet estrogen sprzyja gromadzeniu się tłuszczu w obszarach podskórnych.

MIŚ do ciała od FOREO

BEAR™ 2 body tonizuje i ujędrnia skórę, pomagając wygładzić dołeczki, czyli “skórę pomarańczową” na udach, pośladkach, ramionach i brzuchu dzięki czterem zaawansowanym technologiom. Wyposażony jest między innymi w 2 typy mikroprądu. Advanced Microcurrent™ to stały prąd, który stymuluje mięśnie do ich wzmocnienia, jednocześnie napinając skórę nad nimi, a Sculpting Microcurrent™ kieruje mikroprąd głębiej do mięśni, aby skutecznie je ujędrnić, zapewniając wyrzeźbiony wygląd. Aby uzyskać optymalne rezultaty, oba typy mikroprądów zostały włączone do zabiegu sterowanego wideo w aplikacji, zaprojektowanego specjalnie do zwalczania uporczywego cellulitu na udach i pośladkach. Opatentowany system Anti-shock™ 2.0 dostosowuje terapię mikroprądową tak, aby idealnie pasowała do Twojej skóry. Z kolei Masaż T-Sonic™w połączeniu z mikroprądami poprawia wygląd cellulitu poprzez zwiększenie drenażu limfatycznego, aby pomóc w ukierunkowaniu płynu gromadzącego się w skórze. Wszystko to skutkuje pozostawieniem skóry gładszej, napiętej i bardziej wyrzeźbionej.

„Konsumenci mają dość marek sprzedających nieskuteczne kremy na cellulit. FOREO umożliwiło coś, co do tej pory pozostawało zarezerwowane dla gabinetów medycyny estetycznej. Dzięki unikalnej, opatentowanej technologii masażu T-Sonic™, dwóm różnym rodzajom mikroprądów i systemowi Anti-shock™ 2.0, nasze urządzenie mikroprądowe BEAR 2 body jest najpotężniejszym, a jednocześnie najbezpieczniejszym na świecie urządzeniem ujędrniającym do użytku domowego, dostępnym na rynku. Ruch i dbanie o zdrowie w połączeniu z BEAR™ 2 body zapewni widoczne rezultaty” mówi Vladimir Cuturilo, General Manager FOREO na Europę Wschodnią.

Dlaczego pokochasz BEAR 2 body

Wykazano, że mikroprądy zwiększają produkcję kolagenu i elastyny- co prowadzi do ujędrniania skóry. BEAR™ 2 body stymuluje mikrokrążenie, dostarczając do komórek tlen i niezbędne składniki odżywcze – w celu przyspieszenia procesu odnowy skóry dla jej zadbanego wyglądu. Już po 1 tygodniu zauważysz różnicę w wyglądzie obszarów poddanych zabiegowi.

Podobnie jak wszystkie produkty FOREO, żywotność baterii jest oszałamiająca – półtorej godziny ładowania wystarcza na nawet 300 minut użytkowania urządzenia.

Urządzenia mikroprądowe, takie jak BEAR™ 2 body, muszą być używane z serum przewodzącym. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy stosowanie ujędrniającego serum do ciała FOREO SUPERCHARGED™ — opracowanego specjalnie do stosowania z urządzeniem.

BEAR 2 body kosztuje 1499 PLN i dostępny jest na foreo.com oraz u oficjalnych partnerów marki.

Źródło: Materiały prasowe