Czas czytania: 2 minuty

Z zazdrością patrzysz na gwiazdy, które mają seksowne fale? Wyczaruj je na swojej głowie w niecałe 30 minut. Sprawdź nasze skuteczne sposoby na sprężyste loki utrzymujące się przez cały dzień!.

  1. Podziel włosy na 4-5 partie i zakręcaj je w małe ślimaczki, zepnij je wsuwką i odczekaj 15 minut, możesz dodatkowo skierować na nie chłodny strumień powietrza z suszarki. Zdejmij delikatnie wsuwki głową w dół i roztrzep pasma. Na koniec fryzurę utrwal lekkim lakierem.
  2. Zainwestuj w dobrą lokówkę, włosy umieść pomiędzy jej gorącymi płytkami, każde pasmo trzymaj ok.3 minuty. Uważaj by lokówka nie dotykała skóry głowy. Pamiętaj również aby przed zastosowaniem sięgnąć po lekki balsam do stylizacji włosów, dzięki czemu poprawisz ich teksturę.
  3. Połóż się spać w warkoczach. Wilgotne włosy podziel na dwie części i zapleć z nich warkocze, następnego dnia rozpuść włosy i ciesz się pięknymi falami.
  4. Wypróbuj termoloków, szybko się podgrzewają. Owiń każde pasmo włosów i przypnij je klipsami, trzymaj je w zależności od grubości włosów od 5 do 15 minut. Dzięki termolokom możesz wyczarować drobniutkie loczki jak i również grube fale.
  5. Zakręcanie na skarpetkę. Weź kawałek pończochy bądź skarpetki i zawiń ją w grubą gumkę. Zwiąż wszystkie włosy w wysoki kucyk i spryskaj je wodą. Pasma włosów z kucyka przeplataj dokładnie w utworzoną wcześniej gumkę. Po utworzeniu się koka,połóż się w nim spać. Rano rozwiń włosy i przeczesz je palcami, fryzurę spryskaj lakierem.

beauty portrait of a young brunette woman with hair curlers in her hair

  1. Loki za pomocą ołówka. Wetrzyj w suche włosy piankę po czym dokładnie je rozczesz. Przygotuj parę ołówków bądź długopisów. Starannie nawijaj na nie pasmo po paśmie, następnie przypnij je klamerką. Spięte włosy trzymaj ok 25 minut, po czym rozwiń włosy i roztrzep je palcami. Powstałe loczki utrwal lakierem.
  2. Wypróbuj opaski. Załóż opaskę na głowę tak aby zachodziła na czoło, zawijaj wokół niej grube pasma włosów, połóż się spać, rano obudzisz się z pięknymi lokami.
  3. Loczki na folię aluminiową. Z folii wytnij niewielkiej wielkości paski. Cienkie pasma włosów pokryj pianką do stylizacji i zawijaj je kolejno na folii, delikatnie zawiąż każdy pasek. W takim upięciu możesz położyć się spać bądź podgrzać pasma prostownicą.

Gotowa na piękne loki? Do dzieła !