Czas czytania: 2 minuty

W ostatnim czasie prawdziwy hitem stała się młoda trawa pszeniczna a dokładnie mówiąc sok z niej wyciśnięty. Hodowla w domowych warunkach tej roślinki jest dziecinnie prosta, więc śmiało możesz wzbogacić o nią swoją dietę a razem z nią w dużą dawkę cudownego chlorofilu, cennego białka i aminokwasów, enzymów a także witamin i składników mineralnych!

Co zyskasz sięgając po sok z trawy pszenicznej?

Zdrowie, młodość, witalność, piękny wygląd! Tak to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, wachlarz pozytywnych korzyści na nasz organizm płynący z trawy pszenicznej jest ogromny! Te najważniejsze to:

Chlorofil działanie antynowotworowe, przeciwstarzeniowe, zwiększa ilość tlenu dostarczanej z krwią do każdej komórki naszego ciała, poprawia parametry krwi podnosząc poziom czerwonych krwinek a także dobroczynnie wpływa na nasz układ krążenia. Neutralizuje toksyny w naszym organizmie i pozwala mu się szybciej oczyścić ze szkodliwych substancji przemiany materii, działa antyseptycznie i odkażająco.

Aminokwasy,  takie jak  jak tryptofan, kwas glutaminowy, alanina, metionina, arginina, lizyna, kwas asparaginowy, cystyna, glicyna, histydyna, izoleucyna, leucyna, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tyrozyna, walina i łatwo przyswajalne białko, które odgrywają kluczową rolę w budowaniu naszego ciała oraz zachowaniu zdrowia i urody na długie lata.