Czas czytania: < 1 minute

Marzy Ci się spalanie większej ilości kcal w ciągu dnia bez długich treningów? Postaw na poranne przebudzenie mięśni do pracy, wystarczy, że wstaniesz 15 min wcześniej i wykonasz nasze ćwiczenia. Nie wierzysz, że 15 minut może coś zmienić? Przekonaj się już dziś a poczujesz jak Twój metabolizm przyspiesza z dnia na dzień!

Po wstaniu z łóżka wykonaj krótką rozgrzewkę, mogą to być pajacyki lub trucht w miejscu. Rozgrzewaj się przez  1 minutę.

Ćwiczenie 1

Przyjmij pozycję klęku podpartego. Piętę prawej stopy lekko zadrzyj do góry i wykonuj energiczne wykopy do tyłu. Po 10 powtórzeniach przytrzymaj nogę w górze i wykonuj pulsacyjny ruch pogłębiając wykop przez 5 sekund .Staraj się maksymalnie spiąć pośladki. Zmień nogę.

Ćwiczenie 2

Stań prosto, unieś prawą nogę ugiętą w kolanie pod kątem 900 i przenieś do tyłu robiąc przysiad. Wykonaj 20 powtórzeń, przy ostatnim powtórzeniu zostań na dole i wykonaj pulsacyjne ruchy pogłębiając przysiad przez 5 sekund. Zmień nogę. Zrób 2 serie ćwiczeń na każdą nogę.

Ćwiczenie 3

Weź do rąk kilogramowe hantle, jeśli nie masz w domu hantli możesz do tego ćwiczenia użyć butelek z wodą. Ustaw ręce skierowane do przodu na wysokości klatki piersiowej. Wykonaj  ruch na boki, następnie ugnij ręce w łokciach i unieś do góry. Zrób 15 powtórzeń w 2 seriach.

Ćwiczenie 4

Przyjmij pozycję deski. Unoś na zmianę raz prawą, raz lewą nogę napinając przy tym pośladki i brzuch. Zrób 2 serie po 10 powtórzeń.

Zyskaj energię na cały dzień i przyspiesz swój metabolizm w kwadrans, szybko poczujesz różnicę! Wstawaj, ćwiczymy!