Czas czytania: < 1 minute

Chcesz mieć gęste i grube włosy ? Wypróbuj naszych sprawdzonych trików na oszałamiającą objętość włosów. Bardzo ważnym momentem mający główny wpływ na objętość włosów, jest suszenie ich głową w dół. Strumień powietrza suszarki kierujemy zgodnie z układaniem się łusek włosa.Powietrze z suszarki powinno być chłodne. Gdy włosy są już wilgotne wmasowujemy w skórę głowy piankę dodającą objętości i modelujemy fryzurę na grubej okrągłej szczotce.

Trik naszych babć

Nawiń na mokre włosy wałki i susz je chłodnym strumieniem powietrza, włosy dzięki temu uniosą się u nasady i wygładzą. Po wysuszeniu włosów ściągnij wałki i utrwal fryzurę lakierem.

Gdy twoje włosy pomimo powyższych rad są oklapnięte i rzadkie, spróbuj delikatnie je podtapirować. W tym celu użyj gęstego grzebienia. Tapiruj po kolei każde pasmo, pamiętaj aby robić to delikatnie, nie szarpać włosów, w przeciwnym razie możesz je uszkodzić.

wlosa

Używaj produktów dodających objętość.Włosy zawsze spryskuj lakierem od spodu, uzyskasz wtedy lepszy efekt, włosy będą się odpychać tworząc efekt gęstych włosów. Wypróbuj wypełniaczy, na rynku są dostępne w wersji koka, zrób na czubku głowy wysoki kucyk i przeciągnij go przez dziurkę w wypełniaczu, następnie rozłóż pasma tak by zakryły jego całość. Odstające końce złap wsuwkami.

Objętość włosów możesz zyskać jeszcze dzięki odpowiedniemu strzyżeniu oraz koloryzacji. Włosy wydają się gęstsze w kolorach brązu, z mocno wycieniowanymi pasmami.