Czas czytania: < 1 minute

Szukasz szybkich sposobów na poprawę urody? Nie masz czasu na godziny spędzone przed lustrem i drogą pielęgnację swojej skóry? Sprawdź jak bez większego wysiłku możesz poprawić stan Twoich włosów, skóry i paznokci!

1.Przestań suszyć włosy

Już taka drobna zmiana jak odrzucenie suszarki sprawi, że Twoje włosy będą mniej przesuszone i zniszczone!

2.Używaj kremów z filtrem przez cały rok

Oczywiście wysokość filtru możesz dostosować do pory roku. W lecie najlepiej sięgaj po wysoką ochronę przeciwsłoneczną na poziomie SPF25 do SPF50, zimą możesz za to wybierać niższą ochronę, ponieważ słońce nie jest aż tak mocne. Uwaga! Jeśli wybierasz się w góry na narty koniecznie zaopatrz się w wysoki filtr SPF50, na stoku słońce bardzo mocno odbija się od śniegu!

3.Czyść regularnie swoje przybory kosmetyczne

Czy wiesz, że na brudnych pędzlach do makijażu mogą czaić się ogromne ilości bakterii? Nakładając je na twarz razem z kosmetykiem narażasz się na wypryski oraz podrażnienia. Pamiętaj, że pędzle, które używasz do produktów sypkich możesz myć raz na tydzień, jednak pędzel lub gąbeczkę do rozprowadzania  płynnego podkładu już po każdym użyciu!

4.Nacieraj paznokcie oliwą, olejem lnianym lub olejem rycynowym

To prosty sposób, aby wzmocnić swoje paznokcie! Wsmarowując regularnie olej w swoje paznokcie sprawisz również, że przestaną się łamać, rozdwajać i będą pięknie błyszczeć. Dodatkowo łatwiej będzie Ci usunąć skórki wokół paznokci!

5.Przeczesz włosy 3 razy dziennie

To sprawi, że staną się mega lśniące, jeśli będziesz robić to regularnie dodatkowo je wzmocnisz i nawilżysz. To wszystko za sprawą naturalnego sebum, które rozprowadzasz ba włosach podczas czesania, a które ma korzystny wpływ na nasze włosy!