Czas czytania: 2 minuty

Szukasz produktów, które ujarzmią falowane, puszące się czy kręcone włosy? Mamy to! Nowe produkty Sleek Line Waves&Curls świetnie dyscyplinują trudne do ułożenia włosy. Dodatkowo nawilżają oraz poprawiają ich wytrzymałość i elastyczność. To dwa produkty, które ułatwią codzienną stylizację puszących się włosów oraz ułatwią ich rozczesywanie, bez obciążania! Idealnie sprawdzą się również w Twoim salonie fryzjerskim!

  • Co sprawia, że linia Waves&Curls jest tak skuteczna? Waves&Curls działają na całej powierzchni włosów, co sprawia, że są one wygładzone i błyszczące. Dzięki składnikom aktywnym i nawilżającym domkniętym w głębi włosa stają się one jeszcze mocniejsze!
  • Jakie składniki odżywcze znajdziemy w tej linii? Masło Shea, olej z konopii, ekstrakt z różeńca górskiego, kreatyna

Szampon Sleek Line WAVES&CURLS

Szampon do włosów falowanych i kręconych podkreśla naturalny skręt loków. Dokładnie oczyszcza bez uczucia podrażnienia. Ekstrakt z różeńca górskiego poprzez swoje właściwości adaptogenne i antyoksydacyjne, chroni włosy oraz wspiera w przywracaniu ich naturalnej równowagi. Pozostawia pasma miękkie, elastyczne, lśniące, bez efektu puszenia. Dodatek oleju z konopii głęboko nawilża i redukuje suchość włosów.

Maska Sleek Line WAVES&CURLS

Maska do włosów falowanych i kręconych. Pozostawia pasma miękkie, lśniące, bez efektu puszenia. Ułatwia stylizację oraz rozczesywanie, dodatkowo uwydatnia naturalną objętość. Wysoka zawartość emolientów: masła Shea oraz oleju z konopi powleka włosy utrzymując odpowiednią barierę okluzyjną. Zamyka składniki wzmacniające i nawilżające, wygładza łuski i dodaje blasku. Głęboko nawilża, chroni przed czynnikami zewnętrznymi oraz przesuszeniem. Ekstrakt z różeńca górskiego poprzez swoje właściwości adaptogenne i antyoksydacyjne, chroni oraz wspiera w przywracaniu naturalnej równowagi. Rewitalizuje włókna włosów, poprawia ich elastyczność i wytrzymałość.

Źródło: Materiały prasowe