Czas czytania: 2 minuty

Nawilża oraz wygładza skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy. Jego przyjemnie chłodząca formuła oparta na limonce oraz mięcie wodnej przynosi ukojenie zwłaszcza w upalne dni. Sorbet odświeżająco-chłodzący do stóp i nóg firmy Gewohl zapewni im nie tylko doskonały wygląd, ale także upragnione odczucie orzeźwienia.

Gewohl ma ponad 150 lat doświadczenia w kreowaniu najwyższej jakości preparatów do pielęgnacji stóp. Firma koncentruje się na stosunkowo wąskim segmencie kosmetyków, dzięki czemu osiąga najlepsze rezultaty. Jej wyroby precyzyjnie i skutecznie odpowiadają na zróżnicowane potrzeby odbiorców. Cieszą się niesłabnącym uznaniem profesjonalistów, mają też rosnące grono użytkowników – od niedawna także w Polsce.

Nowość, która pojawiła się właśnie w aptekach, aptecznych działach drogerii oraz gabinetach podologicznych, to Sorbet odświeżająco-chłodzący do stóp i nóg. Powstał z myślą o wyzwaniach gorących dni, które Polkom i Polakom coraz bardziej daje się we znaki. Chłodząca formuła nowego preparatu bazuje na naturalnych składnikach – limonce, mięcie wodnej i aloesie.

Starannie opracowana receptura przynosi wiele korzyści:

  • za sprawą przyjemnie lekkiej formuły łatwo się rozprowadza i szybko wchłania,
  • nawilża i wygładza bez pozostawiania tłustej lub lepkiej warstwy,
  • za sprawą ekstraktu z aloesu także delikatnie odżywia skórę,
  • zapewnia stopom doskonały, zadbany wygląd,
  • daje odczucie orzeźwionej skóry – cenne zwłaszcza w gorące letnie dni,
  • pozwala cieszyć się świeżym, owocowym zapachem.

Wszystkie te zalety sprawiają, że Sorbet odświeżająco-chłodzący do stóp i nóg Gewohl dodaje energii nie tylko stopom. Pomaga nawet w czasie upałów poczuć się świeżo, rześko i naprawdę atrakcyjnie. Warto po niego sięgnąć zarówno rano, nim zacznie się pełen wyzwań dzień, jak i po powrocie do domu – aby szybko się zrelaksować i zregenerować, odzyskać doskonałe samopoczucie.

Preparat najlepiej przechowywać w lodówce. To sprawdzony, prosty i skuteczny sposób, aby odrzucie letniego orzeźwienia było jeszcze silniejsze. Efekt będzie spektakularny! Co ważne, można się nim cieszyć regularnie – preparat jest kosmetykiem do codziennego stosowania.

Więcej informacji na stronie producenta oraz w mediach społecznościowych:

https://www.gehwol.pl

https://www.instagram.com/gehwol_poland/

https://www.facebook.com/GehwolPL/

Źródło: Materiały prasowe