Zbliża się wiosna, koniec czapek i grubych szalików, a to oznacza, że czas jeszcze bardziej zadbać o włosy! Wiosenne spacery, spotkania, praca, czas w samochodzie, chwila dla siebie… Co zrobić, by podczas wszystkich tych aktywności nasza fryzura olśniewała blaskiem?

Jakie produkty sprawdzą się w Twojej pielęgnacji? Nawilżenie, odbudowa, blask, a może… WIĘCEJ OBJĘTOŚCI? Szukasz produktów, które zwiększą objętość włosów u nasady nie obciążając ich? Poznaj produkty Stapiz!

  • Szampon Sleek Line VOLUME 

przeznaczony do włosów cienkich, suchych i delikatnych. Nadaje objętość, gęstość i pogrubia włókno włosa. Dodatkowo nawilża i chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

  • Maska Sleek Line VOLUME 

nadaje objętość cienkim i delikatnym włosom, nie obciążając ich. Jest świetnym uzupełnieniem szamponu z linii Sleek Line VOLUME.

  • Spray nadający objętości FLOW 3D 

modelujący spray nadający objętość, gęstość i połysk włosom cienkim bez uczucia obciążenia. Pozostawia je uniesione u nasady i pełne blasku. Polecany do utrwalenia efektu stylizacji prostownicą lub lokówką.

Wiosna już tuż, tuż. Zadbaj o objętość swoich włosów z kosmetykami marki STAPIZ i ciesz się piękną fryzurą każdego dnia! Pomogą Ci w tym: szampon i maska z linii Sleek Line VOLUME oraz spray nadający objętości FLOW 3D.

Więcej informacji znajdziesz na www.stapiz.pl