Między 13 a 31 stycznia ponownie wybierzemy największe eko-hity w Polsce! Plebiscyt EKOTYKI to wyjątkowe nagrody dla branży kosmetyków naturalnych, przyznawane przez organizatora targów Ekotyki, które od 2017 roku odbywają się w Krakowie i Katowicach, a także online. Ekotyki to nie tylko wydarzenie – to jedyna w swoim rodzaju społeczność miłośników (miłośniczek) naturalnej pielęgnacji i świadomego dbania o siebie.

Organizatorzy Ekotyków już po raz trzeci uhonorują najlepsze naturalne produkty, inicjatywy ekologiczne i wyróżnią firmy za ich odpowiedzialne podejście do ekobiznesu. nZwycięzcy Plebiscytu otrzymają ręcznie wykonaną, drewnianą statuetkę w swojej kategorii i będą mogli wykorzystać wyróżnienie do promocji swoich produktów i marek. EKOTYKI 2022 to pierwszy i jedyny Plebiscyt poświęcony wyłącznie branży kosmetyków naturalnych i inicjatywom ekologicznym! Jest to konkurs publiczny – jedyny w którym to wy – konsumenci decydujecie kto zdobędzie wyjątkowy tytuł w branży!

Statuetki Plebiscytu EKOTYKI 2022 zostaną rozdane w 9 kategoriach:
1. Naturalna Marka Roku – nominacje publiczne
2. Naturalny Debiut Roku – wspólne nominacje od Ekspertek Ekotyków i portalu
LupaKosmetyczna.pl
3. Naturalny Hit Roku (bestseller / must have naturalnej pielęgnacji) – nominacje Ekspertek
Ekotyków i iportalu LupaKosmetyczna.pl
4. Naturalny Produkt do Twarzy – nominacje publiczne
5. Naturalny Produkt do Ciała – nominacje publiczne
6. Naturalny Produkt do Włosów – nominacje publiczne
7. Naturalny Produkt Wellness / Home SPA – nominacje publiczne
8. Naturalny Produkt dla Mężczyzn – nominacje publiczne
9. Wyróżnienie Super Ekotyki (za opakowania, podejście less/zero waste) – wspólne nominacje od Ekspertek Ekotyków i portalu LupaKosmetyczna.pl

Głosowanie we wszystkich kategoriach zaczyna się już dziś 23 stycznia 2023 o godz. 12. Potrwa ono do 31 stycznia i będzie mu towarzyszył Konkurs! Do zdobycia w nim będą wyjątkowe akcesoria urodowe.

Lista nominowanych i ankieta do głosowania: https://ekotyki.pl/plebiscyt/glosowanie

Ważna informacja: głosować można tylko 2 razy z jednego adresu IP (np. danej sieci wifi w domu czy pracy)

Macie już swoje typy?

Źródło: Materiały prasowe