Koreańska pielęgnacja podbiła światowy rynek, w tym również polski, wiele lat temu i zyskała szerokie grono lojalnych konsumentek, które cenią koreańskie kosmetyki za wysoką jakość, skuteczność i szybkie efekty działania.  K-beauty to źródło nowości i innowacji w kosmetologii. Pod koniec ubiegłego roku w drogeriach Hebe pojawiła się nowa, koreańska marka o nazwie Muldream.

Muldream to skrót od “My Urban-life Dream”. Celem marki jest zapewnienie ochrony i regeneracji skóry w każdym wieku, narażonej na czynniki zewnętrzne. Marka pochodzi z Seulu, największego miasta Korei Południowej. Kosmetyki wchodzące w jej skład zapewniają skórze optymalne nawilżenie, ukojenie i odbudowę bariery ochronnej skóry, która w miejskim życiu narażona jest na gwałtowne zmiany temperatury (ogrzewanie, klimatyzacja), smog i inne zanieczyszczenia powietrza, a także pośpiech i stres. 25 produktów marki Muldream przeznaczonych jest do każdego rodzaju cery, również wrażliwej. Wybór odpowiedniej linii czy produktu zależy nie od wieku, a od kondycji skóry i indywidulanych potrzeb każdej konsumentki.

Jedną z linii Muldream jest All Green Mild do skóry suchej, wrażliwej, o nierównym kolorycie, potrzebującej ukojenia i nawilżenia.

All Green Mild Serum zawiera hydrolat z otrębów ryżowych – oryginalny, koreański składnik, który wygładza, rozjaśnia i nawilża wrażliwą skórę. Efekt szybkiego ukojenia i regeneracji zapewnia kompleks składników aktywnych: adenozyna poprawiająca jędrność i elastyczność skóry, beta glukan i betaina o działaniu nawilżającym oraz ceramidy, które wzmacniają barierę ochronną naskórka. Lekka konsystencja serum gwarantuje szybkie wchłanianie. 

 

Wielofunkcyjna Emulsja nawilżająca All-in-One Moisturizer All Green Mild to kosmetyk typu S.O.S do skóry wrażliwej, odwodnionej, skłonnej do przebarwień i zaczerwienień. Multifunkcyjna formuła typu all-in-one działa na 5 poziomach: 

  1. Adenozyna uelastycznia skórę 
  2. Hydrolat z otrębów ryżowych i witamina C rozjaśniają koloryt skóry 
  3. Madekasozyd, panthenol koją i łagodzą podrażnienia 
  4. Beta-glucan, kwas hialuronowy, betaina nawadniają 
  5. Ceramidy i panthenol wspomagają odbudowę bariery ochronnej naskórka.

Warto podkreślić ekologiczny charakter marki. Wszystkie produkty są wegańskie (Certyfikat Vegan Society), zapakowane są w szklane słoiczki, eco pudełka, a do druku marka wykorzystuje sojowy atrament. Więcej informacji na temat produktów marki Muldream, dostępnej na wyłączność w drogeriach Hebe  https://www.hebe.pl/marki-muldream/ 

Źródło: Materiały prasowe