W karnawale warto postawić na błyszczący manicure. Można skusić się na lśniący total look albo na subtelny połyskujący akcent, ale jedno jest pewne: paznokcie powinny migotać. Specjalnie na nadchodzący sezon sylwestrowo-karnawałowych imprez, marka NEONAIL proponuje nowe hybrydowe bazy Glitter Effect Base, w których zostały zatopione połyskujące drobinki brokatu. W ofercie znajdują się też iskrzące ozdoby do paznokci w formie perełek czy cyrkonii oraz nowe metaliczne pyłki w dwóch odsłonach hipnotyzującego złota. W ostatnią noc w roku, a także podczas zabaw karnawałowych stylizacje powinny skrzyć się, migotać i połyskiwać. Im więcej brokatu, cekinów, cyrkonii i kryształków, tym lepiej. 

Glitter Effect Base 

Hipnotyzujący błysk zamknięty w klasycznym stylu? Taki właśnie efekt gwarantują nowe bazy do manicure hybrydowego Glitter Effect Base od NEONAIL. Dostępne są w czterech najmodniejszych odcieniach: srebrnymczarnymbordowym i czerwonym, a w każdym zostały zatopione połyskujące drobinki brokatu. Można nałożyć je jako standardowy manicure lub nadbudować i przedłużyć paznokcie nawet do 5 milimetrów. Bazy dają paznokciom efekt flash. To produkt 2w1 – wystarczy zaaplikować dwie warstwy produktu i zabezpieczyć manicure dowolnym topem wykończeniowym. Kilka chwil, kryjąca baza hybrydowa i efektowna stylizacja paznokci jest gotowa.

Cena: 39,99 zł

Odcienie: Glitter Effect Base Red Shine, Glitter Effect Base Burgund Shine, Glitter Effect Base Black Shine

Karuzele z ozdobami 

Iskrzące ozdoby do paznokci w formie perełek czy cyrkonii są świetnym dodatkiem, który można wykorzystać jako mały akcent w stylizacji lub zaaplikować je na całej powierzchni paznokcia. To łatwy i szybki sposób na urozmaicenie manicure. Są stworzone do noszenia w okresie noworocznym i karnawałowym, ale sprawdzą się przez cały rok, w tym również w sezonie ślubnym. W ofercie marki NEONAIL znajdują się trzy rodzaje ozdób: perełki, cyrkonie multikolorowe i srebrne. Ozdoby w różnych rozmiarach zamknięte są w uroczych i wygodnych opakowaniach-karuzelach.

Cena: 15,99 zł. Trzy rodzaje ozdób do paznokci: perełki, cyrkonie multikolorowe i srebrne. 

Nowe metaliczne pyłki w dwóch odsłonach – hipnotyzujące złoto

Aby w łatwy i szybki sposób nadać swojej stylizacji wyjątkowego charakteru należy wybrać  metaliczny pyłek do paznokci Metallic Effect, który daje efekt płynnego złota. To drobny, ozdobny proszek o przepięknym wykończeniu. Aby dopasować wygląd paznokci do złotej biżuterii i dodatków, wystarczy wetrzeć metaliczny pyłek Metallic Effect w warstwę dyspersyjną lakieru hybrydowego lub w Dry Top – w zależności od oczekiwanego efektu. Idealny sposób na efektowny, wyróżniający się manicure w trendach na ten sezon. 

Cena: 25,99 zł  

Źródło: Materiały prasowe