CANDY CAKE, MARSHMALLOW, A MOŻE LOLLIPOP? NIE, NIE JESTEŚMY W SKLEPIE Z CUKIERKAMI! TO NOWE BŁYSZCZYKI MARKI PERFECTA, KTÓRE GWARANTUJĄ SŁODKIE I SMAKOWITE USTA! DODATKOWO IDEALNIE PODKREŚLAJĄ ICH KSZTAŁT I JEDNOCZEŚNIE NADAJĄ SPEKTAKULARNY GLOSSY EFEKT. ALE TO NIE KONIEC BENEFITÓW! W ZALEŻNOŚCI OD WARIANTU ZADBAJĄ TEŻ O ICH MAKSYMALNE NAWILŻENIE, WYGŁADZENIE LUB ODŻYWIENIE. ZASPOKÓJ APETYT SWOICH UST NA PIĘKNO. MNIAM, MNIAM!

Nowe błyszczyki Perfecta Juicy Lip Gloss to prawdziwy rarytas dla Twoich ust! Wyróżniają się apetycznym smakiem i zniewalającym zapachem. Ich jelly konsystencja sprawi, że usta będą mega glossy! Poza wizualnym efektem WOW!, każdy z nich ma inną super funkcję pielęgnacyjną. Ich bogate wnętrze pełne jest składników, które pozytywnie wpływają na wygląd i kondycję ust. Błyszczyki już po jednym pociągnięciu aplikatora podkreślają kolor ust dzięki czemu stają się super soczyste!

#Perfecta Juicy Lip Gloss Nawilżający błyszczyk do ust Candy Cake zawiera olejek Monoi de Tahiti o silnych właściwościach kojących i łagodzących.

#Perfecta Juicy Lip Gloss Wygładzający błyszczyk do ust Marshmallow skrywa olej migdałowy bogaty w cenne dla skóry ust witaminy

#Perfecta Juicy Lip Gloss Odżywczy błyszczyk do ust Lollipop dzięki obecności Oleju z orzechów macadamia regeneruje i odżywia usta

PERFECTA JUICY LIP GLOSS TO: Nieprzyzwoicie i ekstremalnie słodki! Smakowity! Totalnie JELLY i GLOSSY! mega trwały błysk!

Perfecta Juicy Lip Gloss Nawilżający błyszczyk do ust Candy Cake  16,99 zł/10 g
Nawilżający i MEGA trwały błyszczyk CANDY CAKE maksymalnie nabłyszcza usta. Do tego cudownie podkreśla ich kształt i kolor. Sprawia, że stają się super sweet!  Zniewalające i soczyście błyszczące usta to nie wszystko… 🙂 Twój CANDY CAKE pokrywa usta delikatną, regenerująco-odżywczą warstwą, którą zapewnia olejek Monoi de Tahiti, powstały w wyniku moczenia kwiatów gardenii w oleju kokosowym. Olejek wykazuje silnie właściwości kojące i
łagodzące. Twoje usta stają się idealnie nawilżone, miękkie i pięknie wygładzone. cute <3 Obłędny, słodki smak i zapach sprawia, że masz ochotę na więcej i więcej. Mniam! 🙂 sugar… sugar… wow!!!

Sposób użycia: Wyciśnij niewielką ilość błyszczyka z tubki i delikatnie rozsmaruj na ustach. Stosuj
zawsze, gdy Twoje usta potrzebują słodyczy i blasku!

Perfecta Juicy Lip Gloss Wygładzający błyszczyk do ust Marshmallow 16,99 zł/10 g
Wygładzający i MEGA trwały błyszczyk MARSHMALLOW maksymalnie nabłyszcza usta. Do tego cudownie podkreśla ich kształt i kolor. Sprawia, że stają się super sweet! pokrywa usta delikatną odżywczą warstwą, którą zapewnia Olej migdałowy bogaty w super-cenne dla skóry witaminy i składniki. Twoje usta stają się idealnie nawilżone, miękkie i pięknie wygładzone. Obłędny, słodki smak i zapach sprawia, że masz ochotę na więcej i więcej. Mniam! 🙂 sugar… sugar… wow!!!


Sposób użycia: Wyciśnij niewielką ilość błyszczyka z tubki i delikatnie rozsmaruj na ustach. Stosuj
zawsze, gdy Twoje usta potrzebują słodyczy i blasku!

Perfecta Juicy Lip Gloss Odżywczy błyszczyk do ust Lollipop 16,99 zł/10g
Odżywczy i MEGA trwały błyszczyk LOLLIPOP maksymalnie nabłyszcza usta. Do tego cudownie podkreśla ich kształt i kolor. Sprawia, że stają się super sweet! <3 Zniewalające i soczyście błyszczące usta to nie wszystko… 🙂 Twój LOLLIPOP pokrywa usta delikatną, regenerująco-odżywczą warstwą, którą zapewnia Olej z orzechów macadamia, bogaty w super-cenne dla skóry witaminy i składniki. Twoje usta stają się idealnie nawilżone, miękkie i pięknie wygładzone.  Obłędny, słodki smak i zapach sprawia, że masz ochotę na więcej i więcej. Mniam! 🙂 sugar… sugar… wow!!!

Sposób użycia: Wyciśnij niewielką ilość błyszczyka z tubki i delikatnie rozsmaruj na ustach. Stosuj
zawsze, gdy Twoje usta potrzebują słodyczy i blasku!

Źródło: Materiały prasowe