Skóra wokół oczy jest cienka, delikatna i wrażliwa – ma grubość ok.0,5 mm, gdy w innych miejscach twarzy może mieć nawet ok. 3 mm, a jednocześnie cały czas pracuje – tzw. mięsień okrężny oka wykonuje ok. 20 tys. ruchów na dobę, wtedy gdy mrugamy lub mrużymy oczy – dlatego właśnie wymaga szczególnej pielęgnacji i troski.

Hydrożelowe płatki pod oczy ujędrniająco – rozświetlające marki KIMOCO Beauty, z kolagenem i złotem koloidalnym to doskonała kuracja na zmęczoną i pozbawioną blasku skórę wokół oczu.

Hydrożelowe płatki pod oczy liftingująco – nawilżające z kolagenem i kwasem hialuronowym to zabieg szybko nawilżający skórę, o odpowiednie nawilżenie to podstawowy krok w zapobieganiu powstawania zmarszczek.

Płatki pod oczy marki KIMOCO Beauty zmniejszają cienie i brzęki, wygładzają drobne zmarszczki, uelastyczniają i rozjaśniają skórę wokół oczu.

Szczególnie wrażliwą partią twarzy są również usta, które zwłaszcza jesienią i zimą, pod wpływem wiatru i niskiej temperatury stają się suche i spierzchnięte.

Hydrożelowa maska na usta odżywczo – nawilżająca marki KIMOCO Beauty to doskonała kuracja na suche, pozbawione jędrności usta. Zawiera w swym składzie składniki aktywne takie jak: kolagen, kwas hialuronowy, ekstrakt z miodu, wyciąg z alg, ekstrakt z aloesu, które nawilżają, regenerują, ujędrniają i wygładzają skórę ust i wokół ust.

 

 

Produkty marki KIMOCO Beauty: maski w płachcie do twarzy, płatki pod oczy i maska na usta są dostępne na wyłączność w drogeriach Rossmann. Do końca października można je kupić w MEGA promocji, np. Płatki pod oczy ujędrniająco – rozświetlające 10 szt. w cenie 7,99 zł. (cena regularna 12,99 ). Maska na usta 5 szt. w cenie 7,99 zł. (cena regularna 12,99 zł.) 

Źródło: Materiały prasowe