Kolekcja Your Summer, Your Way to 12 przepięknych i niezwykle modnych kolorów lakierów hybrydowych, które zagościły w ofercie NEONAIL – czołowego dostawcy produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Znajdują się w niej odcienie, które wspaniale wpisują się w wakacyjny klimat, pozwalają dopasować paznokcie do sposobu spędzenia tegorocznego lata i podkreślić swoją wyjątkowość.

W letniej kampanii wzięły udział cztery influencerki z ciekawymi pasjami: szalona i radosna Nicole Akonchong, romantyczna Kasia Szymanowicz, miłośniczka wysokich fal Anna Pałka i harmonijna wielbicielka jogi Monika Boratyn.

Odcienie z kolekcji Your Summer, Your Way zostały podzielone na cztery sekcje kolorystyczne, które reprezentują bohaterki letniej kampanii NEONAIL:

Zielona: Your Fun! Jeśli lato dla ciebie to czas świetnej zabawy, eksperymentów z kolorami w stylizacjach i poznawania nowych ludzi – postaw na zielony TROPICAL STATE OF MIND, jasnożółty JUST MAKE FUN lub transparentny lakier z błyszczącymi drobinami CRAZY DARLING.

Różowa: Your Heart! Dla wszystkich romantyczek bujających w obłokach miłości, które przeżywają wspaniałą, gorącą miłość – NEONAIL proponuje lakiery hybrydowy w kolorze nasyconego różu ME & YOU JUST US TWO, róż ze srebrnymi drobinami OOH, I LOVE IT lub jasnoróżowy, dziewczęcy odcień SELF LOVE CLUB.

Niebieska: Your Waves! Propozycja dla osób, które całe dnie mogłyby spędzać nad wodą, próbując sportów wodnych i ekscytując się nowymi przeżyciami: wybierz odcień niebieski SEA AND ME, niebieski ze srebrnymi drobinami SURF’S UP lub wakacyjny, jasnozielony OCEAN BABY.

Pomarańczowa: Your Sun! Dla poszukiwaczek życia w harmonii, kochających jogę i spokojne zachody słońca: zachwyć się czerwonym kolorem WAY TO BE FREE, transparentnym lakierem z mieniącymi się drobinami RAY OF SUNSHINE, lub pomarańczowym, letnim odcieniem STILL ON THE BEACH.

Lakiery hybrydowe z kolekcji Your Summer, Your Way są niezwykle błyszczące i zapewniają trwałość aż do 21 dni. To kolekcja idealna dla osób, które chcą w oryginalny sposób podkreślić swój wakacyjny manicure. Trendy manicure w sezonie letnim ’22 to zabawa kolorem, łączenie błysku z matem, a także różnego rodzaju wzory i zdobienia, takie jak swirl nails.

W ramach promocji nowej kolekcji planowane są działania BTL oraz digital i social media. Produkty z tej kolekcji są dostępne na stronie internetowej marki, 190 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych, a także w ofercie perfumerii Douglas i najlepszych drogeriach w całej Polsce.

Źródło: Materiały prasowe