NEONAIL, czołowy producent lakierów hybrydowych wprowadził do sprzedaży nową kolekcję lakierów hybrydowych Bride’s Team, która została stworzona specjalnie z myślą o wyjątkowych okazjach – ślubach, weselach czy wielkich wyjściach. 

Kolekcja sześciu iskrzących, półtransparentnych kolorów odzwierciedla najmodniejsze trendy sezonu, pozwala na przygotowanie wielu zachwycających, ślubnych i weselnych stylizacji. Kolory idealnie pasują również do kreacji goście weselnych czy druhen – przepięknie wkomponują się w odcienie delikatnych, zwiewnych sukienek. Lakiery z kolekcji Bride’s Team posiadają również tzw. efekt flesh – niesamowicie mienią się i błyszczą w słońcu.

Lakiery z kolekcji Bride’s Team z drobinkami są piękną biżuterią paznokci i podkreślają wyjątkowość wydarzenia. Wystarczy jedna warstwa koloru, żeby uzyskać subtelny, ale zjawiskowy efekt na paznokciach. Odcienie są nie tylko dedykowane nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, ale także jej świadkowej czy druhnom. To produkty idealne dla osób, które chcą w oryginalny sposób podkreślić swój manicure.

W skład kolekcji wchodzą odcienie hybryd, które wpisują się w najnowsze, weselne trendy:
💅 Maid Of Honor
💅 New Bride
💅 Wedding Emcee
💅 Glam Squad Leader
💅 Diva Boss
💅 Queen Of Fun

W ramach promocji nowej kolekcji planowane są działania w materiałach ATL, BTL, digital, social media oraz współpracy z influencerkami. Produkty z kolekcji ślubnej NEONAIL są dostępne na stronie internetowej marki, 220 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych, a także w ofercie perfumerii Douglas i najlepszych drogeriach w całej Polsce.

Źródło: Materiały prasowe