Wiara w wydajność ORAZ w naturalność… W artystyczną kreację ORAZ w moc składników – To siła, która napędza Tarte – niezwykłą markę kosmetyczną, stworzoną przez Maureen Kelly ponad 20 lat temu. Innowacyjne, wegańskie i ekologiczne formuły, są tworzone na bazie naturalnych składników i nie naruszają równowagi środowiska naturalnego.

FESTIVE MUST-HAVES SET
Zestaw kosmetyków do makijażu
Powitaj paletę cieni do powiek Amazonian Clay (bestseller marki z sześcioma nowymi, egzotycznymi odcieniami) oraz ekskluzywną wegańską maskarę Surfer curl™ z edycji limitowanej! To fantastyczny, gotowy pomysł na upominek! 

BEST OF BLUSH AMAZONIAN CLAY CHEEK SET
Zestaw pięciu różów do policzków
Pięć róży – to wszystko, czego potrzebujez, aby Twoje policzki nabrały koloru. Dzięki temu zestawowi możesz eksperymentować z każdą tonacją, aby zaspokoić wszystkie kaprysy i zachcianki. Zestaw kosmetyków w formacie podróżnym zawiera dwa bestsellerowe odcienie: Captivating i Exposed oraz trzy odcienie z edycji limitowanej – Fantasy, Charmed i Delight. Czas na zauroczenie!

SEA PARADISE IN A POUCH EYE SET
Zestaw do makijażu oczu
Pełen po brzegi, uroczy zestaw kosmetyków to znacznie więcej niż pociągająca aparycja. Ukryte przed ciekawskimi spojrzeniami skrywają się: paleta z edycji limitowanej – Breezy Eyes Eyeshadow Palette oraz maskara – Surfer Curl™ Mascara (obie formuły są wegańskie). To zdecydowanie piękne widoki.

SHAPE TAPE™ CONCEALER & SHAPE TAPE™
Zestaw kosmetyków do makijażu
Kosmetyki w nowym, podróżnym formacie – matowy korektor Shape Tape Matte Concealer (dostępny w dwóch odcieniach: 22N & 29N), różowy błyszczyk do ust – Maracuja Juicy Lip oraz maskara – Maneater™.

LENGTHEN, LIFT & LINE EYE TRIO
Zestaw do makijażu oka
Wodoodporna maskara w intensywnej czerni – Maneater™ Mascara – wydłuża i podkręca rzęsy za sprawą super szczoteczki, zawierającej ponad 500 włosków. Maskara 4 w 1 – Lights, Camera, Lashes™ 4-in-1 Mascara (wydłuża i podkręca rzęsy oraz nadaje im objętość). Dwustronny eyeliner o wodoodpornej formule – Double Take Eyeliner (żel & płyn) Robimy wszystko dla Twojego spojrzenia (o oczach łani)!

SEA H₂O GLOSS SET
Zestaw błyszczyków do ust
Nawilżająca, bogata w antyoksydanty formuła błyszczyka ugasi nawet największe pragnienie ust a także zapewni im uczucie komfortu i zredukuje drobne linie. Kosmetyk dodaje ustom koloru i blasku. Miękkość, gładkość i objętość – Twoje usta będą rozpieszczone z pełną determinacją, za sprawą czterech odcieni (dwa klasyczne + dwa z edycji limitowanej – wszystkie w formacie podróżnym).

Wszystkie powyższe zestawy znajdziecie w perfumeriach Sephora. Gotowi na Świąteczny zakupowy szał?