Co powstanie z połączenia pasji, potrzeby nowoczesnych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej? Ubezpieczeniazdalnie.pl to wyjątkowa platforma, dzięki której bez wychodzenia z domu możesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Ubezpieczenia NNW – co to takiego?

Polisa NNW pomaga poradzić sobie nie tylko z następstwami nieszczęśliwych wypadków, jak mogłaby wskazywać na to nazwa. To też szereg świadczeń, które wspierają nas na wypadek zachorowania, ale również zawierają atrakcyjny pakiet assistance, dzięki któremu możemy korzystać z naszej polisy nawet w momencie, gdy zdrowotnie nic nam nie dolega. Ponadto, wykupując polisę uzyskuje się dostęp do zniżek u naszych partnerów (m.in. w sieci Yasumi) co sprawia, że pierwsza okoliczność skorzystania z benefitów może być wyłącznie przyjemnością.

Tym co wyróżnia ofertę ubezpieczeniazdalnie.pl jest bardzo dobre dopasowanie produktu do potrzeb każdego członka rodziny. Nie znajdziemy tu uniwersalnych rozwiązań, a dedykowane kobietom, mężczyznom oraz dzieciom wyjątkowe pakiety świadczeń, które skrojone są pod ich potrzeby.

Do stworzenia każdego z produktów zapraszamy wyjątkowych partnerów, firmy o ugruntowanej na rynku pozycji (m.in. Signal Iduna, Europ Assistance), które dostarczają nam rozwiązania szyte na miarę dla poszczególnych pakietów.

W ofercie znajdują się takie produkty jak:

Dedykowana kobietom UbezpieczOna – pakiet zabezpieczający kobiety pod kątem najczęściej występujących dolegliwości. Jedynie 145 zł rocznie wystarczy, aby w momencie gdy cały świat wali nam się na głowę móc pozwolić sobie na chwilę finansowego oddechu. Dodatkowo w ramach pakietu znajdują się świadczenia pokrywające koszty prywatnego leczenia czy rehabilitacji powstałe w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dodatkowymi świadczeniami w ramach polisy jest pomoc „złotej rączki”, czy fachowca RTV. Dzięki czemu możesz korzystać ze swojej polisy pozostając w 100% zdrowa.

Dla mężczyzn z kolei idealnym wyborem będzie UbezpieczOny. W tym pakiecie duży nacisk położony został na wsparcie finansowe w wypadku śmierci lub choroby. Każda doba spędzona w szpitalu, czy na oiomie będzie wiązała się z wypłatą świadczeń. Panowie mogą również skorzystać z pomocy prawnej, polegającej na przesyłaniu wzorów dokumentów.

Najszersza oferta przygotowana została z myślą o dzieciach. Możemy ubezpieczyć zarówno dzieci, które wciąż przebywają z nami w domu, maluchy w żłobkach i przedszkolach, uczniów szkół podstawowych oraz średnich, a nawet studentów. Dla każdej z tym grup przygotowany został oddzielny pakiet, ponieważ w zależności od wieku potrzebują oni różnego wsparcia.

Jednak to nie wszystko, te i wiele innych, personalizowanych rozwiązań znajduje się na stronie www.ubezpieczeniazdalnie.pl. Pracownicy dedykowanej infolinii chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą, który pakiet wybrać.

Źródło: Materiały prasowe