Stres, zła dieta, nieodpowiednia pielęgnacja… ale nie tylko! Problem z wypadaniem włosów dotyka też coraz częściej osoby, które przeszły Covid-19! Jeśli Twoje włosy potrzebują, zwłaszcza o tej porze roku, intensywnie wzmacniającej kuracji – koniecznie wypróbuj profesjonalny szampon polskiej firmy STAPIZ – Vital Anti- Hair Loss z ekstraktem z żeń- szenia. 

#NoMoreHairLoss !

Vital Anti- Hair Loss to specjalistyczny szampon przeciwdziałający wypadaniu włosów, który zawiera kompozycję naturalnych ekstraktów roślinnych działających wzmacniająco i odżywczo. Dzięki zastosowanemu w preparacie ekstraktowi z żeńszenia, Vital widocznie wzmacnia włosy ograniczając proces ich starzenia się i wypadania. Regularne stosowanie Vital Anti- Hair Loss poprawia ukrwienie skóry głowy i pobudza macierz włosa.

Vital to linia specjalistycznych kosmetyków fryzjerskich dedykowanych osobom z różnymi problemami włosów. Oprócz szamponu przeciw wypadaniu włosów, w linii dostępna jest także kuracja przeciwłupieżowa – szampon Anti- Dandruff
oraz kuracja do włosów przetłuszczających się – szampon Anti- Grease. Specjalistyczne szampony STAPIZ nie zwierają SLES.

Więcej informacji: stapiz.com.pl

Profesjonalne kosmetyki do włosów Stapiz – Professional Hair Cosmetics są do kupienia w hurtowniach i sklepach fryzjerskich (stacjonarnych i internetowych).

Źródło: Materiały prasowe