Już we wrześniu w wydawnictwie Uroboros ukaże się nowe wydanie „Drugiej Szansy” – powieści, która zainspirowała twórców serialu „Otwórz oczy”! Sukces Katarzyny Bereniki Miszczuk jest bezdyskusyjny! Autorka od lat zachwyca czytelników i recenzentów, zdobyła wiele nominacji i nagród literackich, doczekała się przekładu na język rosyjski, a teraz da się poznać światu dzięki serialowi zrealizowanemu na podstawie jej książki.

Przedsprzedaż książki: https://bit.ly/druga-szansa-netflix

Oficjalny trailer serialu: https://www.youtube.com/watch?v=joDt3tARk7o

Premiera serialu „Otwórz oczy” już 25 sierpnia na Netflixie.

PRZERAŻAJĄCY OŚRODEK, LEKARZE JAK Z HORRORÓW I NIEPOKOJĄCY BRAK PAMIĘCI. WITAJ W DRUGIEJ SZANSIE!
Czy największe koszmary rodzą się rzeczywiście w naszych umysłach? A może najgorsze czai się tuż za plecami? Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia w lustrze, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna dawać pacjentom nadzieję… Co jednak myśleć o kobiecie, która wróży Julii śmierć, pojawiającej się nagle nieznajomej dziewczynie i szeptach rozbrzmiewających dookoła? Dzieje się tu coś dziwnego i trudnego do wyjaśnienia. Julia jest coraz bardziej zagubiona i przerażona, a leczenie nie przynosi pożądanych efektów. Co zrobi w sytuacji, w której z każdym dniem traci zaufanie nawet do samej siebie?

Rewelacyjna, pełna grozy i zaskakująca mrocznym klimatem, kilkakrotnie wznawiana powieść Katarzyny Bereniki Miszczuk wciągnie każdego, kto ma ochotę na lekturę z dreszczykiem i… nie tylko.

Źródło: Materiały prasowe