Linia dermokosmetyków Delpos to innowacyjna gama preparatów specjalistycznych do przeprowadzania w warunkach domowych zabiegów przeciw wypadaniu włosów. Trzystopniowa pielęgnacja przeznaczona jest dla osób borykających się z nasilonym wypadaniem włosów i przerzedzeniem o różnej etiologii. Opracowane przez specjalistów dermatologii formuły kosmetyków są bezpieczne dla wszystkich typów skóry i włosów.

Delpos to autorska marka producenta roślinnych dermokosmetyków Farmacia Verde, która miała swoją premierę w 2020 roku. Oferowane przez cenionego producenta produkty, już w dzień debiutu spotkały się z pozytywnym przyjęciem i opiniami dermatologów. Atutem linii dermokosmetyków Delpos są ich kompozycje, oparte na składnikach roślinnych i substancjach pochodzenia naturalnego. Kosmetyki są wolne od zbędnych dodatków jak SLS czy SLES. Produkty Delpos przeszły serię testów dermatologicznych, w których otrzymały pozytywne recenzje.

Po dermokosmetyki Delpos sięgają osoby szukające skutecznie działających formuł, w których substancje aktywne nakierowane są na kompleksowe działanie wzmacniające i pielęgnujące zarówno włosy, jak i osłabiony skalp. Delpos nie tylko hamuje problem wypadania włosów, ale trafia w jego źródło, zwiększając naturalną odporność komórek włosów i skóry. Realnie wspiera procesy regeneracji, stymulując odrost zdrowych, mocnych i lśniących kosmyków. Zawarte w kompleksie aktywnych składników, wysokie stężenia witamin, działają antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. 

Zestaw Delpos rekomendowany jest zarówno do codziennego stosowania, jak i kuracji doraźnych, podtrzymujących zdrową kondycję włosów i skalpu. Szczególnie polecany jest jako odżywczy opatrunek dla włosów zmęczonych letnim słońcem i słoną wodą.

Trzystopniową pielęgnację DELPOS tworzą uzupełniające się i wzmacniające swoje działanie produkty.

Płyn do skóry głowy Delpos – to pierwszy krok pielęgnacji przeciw wypadaniu włosów. Preparat w formie wcierki, przenika przez skórę głowy, natychmiast aktywując regenerację cebulek włosowych. Wzmacniane składnikami odżywczymi, pobudzają wzrost nowych kosmyków i zakotwiczają osłabione włosy.

Szampon Delpos – produkt do łagodnego ale skutecznego oczyszczania włosów i skalpu. Nie tylko przeciwdziała wypadaniu, ale pielęgnuje skalp, regulując prawidłowy poziom nawilżenia i odżywienia.

Maska Delpos – treściwy kosmetyk, który pozostawiony na dłużej może być stosowany również jako maska. Pełni funkcję ochronną, otulając włosy aktywnymi składnikami, chroni je przed uszkodzeniem, wspiera naturalne procesy regeneracji i odbudowy uszkodzeń struktury włosa.
Produkty marki Delpos dostępne są na delpos.pl

Źródło: Materiały prasowe