Ciężkość nóg, przesuszona szorstka skóra, widoczny cellulit? Mamy na to sposoby! Letni sezon jest idealną porą na głęboki relaks w gabinecie masażu. Już po pierwszym seansie zapewnisz sobie lepsze krążenie oraz rozluźnienie mięśni, twoja skóra stanie się wygładzona i jędrna.

Drenaż limfatyczny

Jego celem jest usprawnienie krążenia limfy. Tempo masażu jest wolne i płynne. Przeciwwskazaniem masażu jest zakrzepica żył, niewydolność serca oraz obrzęki i choroby nowotworowe. Masaż skutecznie zmniejsza opuchliznę oraz uczucie ciężkości nóg. Drenaż sprawdzi się idealnie po długiej podroży. Masaż najlepiej wykonywać co 3 dni przez ok. 2 tygodnie. Cena jednego zabiegu waha się od 80 – 100 zł.

Chińskie bańki

Skutecznie walczą z cellulitem i nierównościami na skórze. Zabieg polega na ukrwieniu skóry i pobudzeniu krążenia poprzez podciśnieniu wytwarzanego przez bańki. Podczas pierwszego zabiegu może występować ból oraz siniaki. Masaż pobudza również usuwanie toksyn z organizmu, rozbija tłuszcz na mniejsze cząsteczki. Przeciwwskazania do zabiegu to kruche naczynka, żylaki oraz słaba krzepliwość krwi. Masaż najlepiej wykonywać w odstępach czasu co 2-3 dni. Ceny wahają się od 60-80 zł.

Masaż olejkami

Sprawdzi się świetnie u osób z przesuszoną skórą. Olejowy masaż wywodzi się z Indii, podczas seansu wcierane są w skórę oleje odżywcze, które wnikają głęboko w ciało. Efekt? Gładka, miękka i nawilżona skóra. Koszt zabiegu waha się w granicy 80 – 150 zł w zależności od używanych olejów. Nie ma przeciwwskazań do masażu.

Endermologia 

Masaż podciśnieniowy, który pozwala wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalną głowicę z rolkami. Masaż zapewnia pobudzenie metabolizmu, stymuluje on także odnowę biologiczną organizmu. Zabieg trwa ok. 30 min. Zaleca się serie 14 zabiegów co 2 dni. Cena masażu waha się od 80 do – 150 zł.